Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezért a mondatért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezért a mondatért jogosan dobtam?

Figyelt kérdés

Nem feltétlen lehet klasszikus értelemben párkapcsolatnak nevezni, mert csak 3 hónapja vagyunk együtt.


Miközben olvastam ma a Facebook-on a híreket feljött az a hír, hogy 2 ember megvert egy orvost meg egy apukát aki közéjük állt, mert maszkhordásra szólították őket fel.


És ezt a hírt felolvastam reggel Neki is, hogy milyen durva, hogy ilyen megtörténhet, és erre csak annyit mondott, hogy pff hülye cigányok, ha vaktában elkezdenél rájuk lőni, akkor nagy az esélye, hogy olyat találsz el akiért nem kár.


Ez számomra olyan morbid és primitív volt, hogy picit le is sokkolódtam, elkezdtem neki mondani, hogy így nem beszélhet emberekkel, meghogy nem is biztos, hogy romák voltak, nem tudom miért kell így beszélni, nekem is vannak becsületes roma ismerőseim.


Erre csak annyit mondott, hogy miért nincs igazam?


Végül munkába menet úgy döntöttem, hogy szakítok vele, és megírtam neki, hogy részemről ennyi volt.


Nem tudom, hogy 2 mérnöki diplomával valakinek, hogy lehet ennyire kevés esze.


2022. nov. 3. 20:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%

Lehet, hogy azért mondta ezt, mert voltak régebben rossz emlékei ezekkel a kisebbségekkel.

Ha a helyedben lennék ezért még nem szakítanék, de ha az értékrendedbe nem fér bele, akkor talán jól döntöttél.

2022. nov. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%

Csak őszinte volt.

2 mérnöki diploma és nem lehet rasszista, pláne, hogy igaza is van?


Én ismerek egy nőt. Olyan 40-es, hihetetlenül fullos MILF, akiért megőrülnek a pasik. Volt olyan üzletkötő srác, aki mikor meglátta, merevedést produkált a tárgyalóban, 10 ember előtt. Meg voltak olyan esetek is, mint a reklámokban, hogy ment az utcán, és koccantak a kocsik, mert a sofőr pasik bámulták.

Na ő a legnagyobb rasszista és homofób a földön. És mellé mondom, egy Istennő!

2022. nov. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
bázisolt és vöröspirulázott
2022. nov. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%
Respect a srácnak
2022. nov. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%

Én totál egyetértek vele.


Ha ilyenért dobod, akkor itt nem ez az 1 mondat volt a probléma... ez a kapcsolat alapból halalra volt ítélve...

2022. nov. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Napi troll kérdés, amùgy cigòk voltak. Remélem letöltendőt kapnak a mocskok.
2022. nov. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%
Cigànyok voltak,te nem szeretted a pasit, inkább szopkodd a rajokat....
2022. nov. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 NTBS ***** válasza:
100%
Nem.
2022. nov. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hát ha ennyire igazat adtok neki akkor vihetitek felőlem, úgy is most lett szingliy btw nem értem miért írtam ki pont a legrasszistább oldalra ezt a kérdést 🙃
2022. nov. 3. 21:04
 10/17 anonim ***** válasza:
83%

11.


Azért írtad ide, mert kamu az egész.

2022. nov. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!