Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit reagálnátok erre vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok erre vagy lehet ebből hosszútávú kapcsolat?

Figyelt kérdés
Másfél hete járok egy fiúval és nekem adta az anyukája eljegyzési gyűrűjét,mondtam,hogy ez nagyon korai,de ragaszkodott hozzá,kijelentette,hogy nem eljegyzési,de én vagyok az igazi és elkell fogadnom. Szerintem tuti nincs rendben a lelke.
2022. nov. 3. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Juuuuuujj!

Red Flag!

Lehet, hogy menekülnék.

Nagyon tetszik?....

2022. nov. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy csak 3 hete ismered? Vagy régen?
2022. nov. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kb 3 hónapja ismerem
2022. nov. 3. 20:54
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Problémás a srác, menekülj
2022. nov. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%

Jajj, csak nem megint rosszul választott egy nő? A következőt majd úgy választod ki, hogy az lesz a baj, 5 év után se kérte meg a kezed. :D


Amúgy igen, képzeld, mi férfiak, tudunk hűségesek lenni és komolyan gondolni! Évszázadokon át így zajlott az udvarlás. Kb. tényleg házasság után szexeltek először, mert hamar megtörtént az eljegyzés, és mondhatni házasságban éltek egymás mellett, nem költöztek össze évekkel korábban, hogy majd egyszer lesz valami...

2022. nov. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idő után még egy kicsit korai ez a gyűrű dolog.
2022. nov. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

5 persze nem szexeltek házasság előtt...

Amugy meg minden menjek hozzá valakihez, akivel azt se tudom milyen együt lakni...? 🙄

2022. nov. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mit reagálnék? Megmondanám, hogy ez így túl gyors, ne haragudj de nem fogadhatom el, és most szükségem van egy kis időre külön.

Ha utána tud normálisan viselkedni, kivár, nem zaklat szerelmi vallomásokkal, akkor talán-talán adnék még egy esélyt a dolognak, de ez inkább egy nem.

Engem egyébként egyszer már az is kiborított, és soknak éreztem, mikor 1 hét ismerkedés után május kosarat kaptam. Van azért egy egészséges határ, és a gyűrő meg ez a szöveg bőven túlmegy rajta.

2022. nov. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Jajjaj, ebből próbálnék mielőbb kifarolni, érzelemfüggő a pasi, úgy rád fog cuppanni hogy az életben nem fogod tudni levakarni. A bibi az hogy nem látja a reakcióidat, csak a fejében meglévő lila illúzióködöt kergeti. Gyűrű visszaad és pucolj amilyen gyorsan csak lehet! Így is lehet hónapokig rád fog akaszkodni, zaklatni a tag mire talál magának másik áldozatot.
2022. nov. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!