Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszútávú kapcsolatban nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszútávú kapcsolatban nem imponálnia kéne a nönek ha a párjának merevedése van töle?

Figyelt kérdés
Nekem a barátnömet zavarja! Tegnap is összebújva akart aludni, esküszöm nem próbálkoztam semmivel! Tudtam, hogy nem akarná most. Viszont merevedésem lett ahogy a hátsóját odanyomta hozzám. Ez nem tetszett neki, szóvá is tette :”már megint ezt csinálod … minden férfi csak szexelni akar. Nem érted meg, hogy nekem nincs kedvem? Higgaszd le magad!”. Hiába mondtam, hogy ez az ö szépsége, kívánatossága miatti akaratlan testi reakció, nem akartam én ezzel semmit! Mondtam azt is, hogy örülne inkább, hogy rá áll fel, nem más csajokra! Nem értette meg. Nekem az lenne az ésszerü, hogyha még tényleg nem is akar szexelni egy nö, akkor ezt nem ki kéri magának, hanem örül neki, hogy a párjának még mindig ö kell.
2022. ápr. 9. 08:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
A nőd már nem akar veled szexelni.
2022. ápr. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Bár csak az én párom ilyen lenne.
2022. ápr. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Kémia 0. Én rá toltam volna a fenekem a farkadra :)
2022. ápr. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
46%

Anno amikor a volt barátommal ilyen volt, abból mindig szex lett.

Mondjuk az is igaz, hogy sose aludtunk összebújva, ha hozzá értem, akkor ott volt "motiváció".

Nem tudok úgy aludni, hogy hozzám érnek.

2022. ápr. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%
Jó bunkó a barátnőd. Én örülnék neki.
2022. ápr. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Kihűlt részéről a kapcsolat.

Vagy

Akar szexelni, de nem ennyit.

2022. ápr. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%

Az összes nőnek ilyen pasi kell, nincs szerencséd vele.

Nekem akárhányszor merevedésem lett, mindig egymásnak estünk. Így , vagy úgy.

2022. ápr. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Az ilyenre illik a fapina, nem arra, aki nem akar análozni, spermát nyelni, a pasija seggét nyalni, meg hármasozni.
2022. ápr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Valószinűleg a szexuális része a kapcsolatotoknak kihült. Te már előre tudtad hogy amúgy se lesz hozzá kedve. Ha a párom hozzám bújik és merevedése lesz nálunk tuti szex lesz belőle.
2022. ápr. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%
Barátom felesége is ezt csinálta, el is váltak.
2022. ápr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!