Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt hasonlitgatás? Ha a párodnak már van gyereke, hasonlítgatott a volt feleséghez? Milyen volt a terhessége, a gyerek nevelési nézetei, a volt feleséggel ezen nem vesztek össze, mondtatok? Mire számítsak?

Figyelt kérdés
A volt feleség milyen hamar nyerte vissza az alakját, szex szülés után, ilyesmi

2022. nov. 4. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Közös gyereket vállaltok és ezeket hallgatod a férjedtől, hogy az exe mikor kezdett újra szexelni szülés után....? Ugye nem?

Az első mondat után beléfojtom a szót, én ezekről többet nem hallgatnék.

2022. nov. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem volt ilyen mondata, de félek hogy lesz, és ki hogy kezeli, voltak e nektek ilyen mondatok?
2022. nov. 4. 10:53
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondolod, hogy ilyenekkel állna elő...? Ne rettegj előre attól, ami nincs.

Én a férjemnek nem szültem gyereket, viszont a fiam apukájának az új élettársával lett kisbaba és ott a hölgy szokta kérdezni exemet, a fiunknál ez vagy az hogy volt, mikor volt... nyilván nem a nemi életünket, hanem a gyerek fejlődésével kapcsolatos dolgokat.

2022. nov. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt. Sose hasonlított az exéhez.
2022. nov. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én mindkét véglettel találkoztam már. Igazából nem tudom, melyik a jobb, ha mindent tudsz vagy ha semmit. Valaki szerint minden legyen üres lap és ne is gondoljon rá, más úgy van vele, a múlttól leszünk azok, akik vagyunk és teljes transzparenciát akar... A hasonlítgatás persze nem jó, ha te vagy a rossz oldalon, de ha csak elmeséli, felidézi, nem titkolja el, amikor eszébe jut a múlt, az szerintem még nem kritika. Te ismered a párodat, milyen hangsúllyal, szándékkal mond valamit. Meg kell beszélni, ha valami rosszul esik, hogy láthassa ő is a te szemeddel.
2022. nov. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, hogy kimondja-e, de akaratlanul is össze fog vele hasonlítani. Inkább az a kérdés, hogy ezt a tudtodra adja-e, és milyen formában. Mondjuk elmondja-e azt is, ha te valamiben "jobb" vagy.
2022. nov. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megszépül a múlt, és félek utólag azokat az eseteket jobb élményként idézi fel, és ha vmit nem tudok vagy nem úgy csinalok, vagy én pl új babakocsit szeretnék de ők használtan vettek, és ezekből vita van, nem szeretném megélni, mert magamra venném az biztos.
2022. nov. 4. 11:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Eddig hasonlított bármiben is exhez? Ha nem, akkor szerintem fölösleges aggódni előre
2022. nov. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is kár ezen előre aggódni, hisz ez egy nem létező bolhából elefánt. Egyébként meg 1) ne vedd magadra 2) majd elmondod a véleményed. Egy kapcsolat nem attól tökéletes, hogy gondolatolvasók vagytok és nincs konfliktus, hanem hogy meg tudjátok hallgatni és érteni a másik szempontjait és kompromisszumot keresni. Ha használt babakocsit akarNA, akkor azt mi a túrért vennéd magadra kritikának? Attól az exe ügyesebben hordta ki a gyereket? Vagy értékesebb az a gyereke? Ami meg ugye nem is az ügyességen múlik... Semmi logikus és reális nincs a félelmeidben, viszont irreálisak az elvárásaid. Nem, biztos nem lesz minden zökkenőmentes és tökéletes és folytonos happy - de ez akkora tragédia, hogy akkor nem szeret igazán és majd elhagy? Kicsit fogalmazd meg magadban, milyen passzív-aresszív manipulációkat - "nem mondom el, hogy ne bántsam meg, de találja ki, különben megbánt" - rejtegetsz ebben az aggodalom ködben. Adott okot már arra, hogy versenyt érzel és féltékeny vagy már előre? Vagy a te történetedben van valami, amit kivetítesz rá?
2022. nov. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!