Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezt kezelni? A páromnak van egy gyereke, és van hogy előttem hívja a volt felesége a páromat, és ki volt hangosítva a volt feleség és olyan rossz érzés volt hogy mondta a gyerek hogy anya, meg apa,

Figyelt kérdés
rosszul lettem étkezés közben és eljöttem sírni, gyorsan sminkeltem és vettem be nyugtatót, szerintem egy pici pánik rohamom lett,hányingerem volt rendesen,ez eddig sosem fordult elő és megijedtem, ők még mindig egy család, anya apa gyerek, én meg idegen, nem miattam váltak,évek óta nincsenek együtt, de nem akarok több rosszul létet, miért reagáltam így? Nagyon fáj hogy ők egy család és ilyenkor én csendben ülök amíg beszélgetnek, nevetgélnek együtt,miért fáj? Rossz ember vagyok? Menjek pszichologushoz?

2022. okt. 27. 18:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Pontosan tudtad, hogy a párodnak családja van, volt. Attól még, hogy a hölggyel már nem él együtt, mindig a gyereke anyja marad! Ha nem tudod ezt elfogadni, akkor keress másik embert. Tisztelet a másik fele! Nem a birtokod!
2022. okt. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igy van.mindig is ő lesz az apja anyja annak a gyereknek.ezt elkell fogadni
2022. okt. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap már volt , gyere holnap is.

Ha a szakítás nem opció , tombold ki a bànatod , és minden mehet tovább.


Na most picit elmegyek sminkelni én is 🤣

2022. okt. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ezt értem, de miért lettem rosszul, azt hittem elajulok, és ez ijesztő, tényleg idegennek érzem magam mikor ez a anya apa gyerek téma megy, szerintem keresni fogok egy orvost aki segít.
2022. okt. 27. 18:49
 5/16 anonim ***** válasza:
51%

Másik pasit keress baszki! Ne orvost!

Normalis nő, nem all le gyerekes pasival

2022. okt. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
43%

EZért nem kezdenék elvált nővel.


32F

2022. okt. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igyekszem nem birtokolni a párom, és tudom hogy az ő gyerekük,és ők egy család,mindennap mantrazom hogy el kell fogadni, én tényleg igyekszem, de ez az érzés jött, es csak sírtam és nem tudok mit tenni, szerintem ez nem normális eset, orvoshoz kéne forduljak, könnyebb lenne a szakítás, ha egy szakember ezt tanácsolja az egészségem érdekében.
2022. okt. 27. 19:01
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

#7

Én ingyen is ezt tanácsolom!

Szakember vagyok!


Szivesem!

2022. okt. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy, 16?
2022. okt. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szakember nyíltan nem fog szakítást javasolni. De én igen. Ha lesz közös gyereketek akkor se lesztek soha egész család mert a párodnak ott lesz a másik gyereke egy másik nőtől, és ők mindig össze fognak tartozni valamennyire a gyerek miatt.
2022. okt. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!