Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm gyereket akar én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm gyereket akar én meg nem, hogy beszéljem meg vele?

Figyelt kérdés

Én egyetemre járok, van még másfél évem, a barátnőm már dolgozik. Én nem érzem úgy, hogy készen állok rá. Én ezt elmondtam neki, de nem érti meg.


22F



2022. okt. 30. 20:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Így ahogy ide leírtad. Számodra ez nem evidens?
2022. okt. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érti meg, akkor vagy értelmi fogyatékos, vagy pedig nem érdekli a te véleményed. El lehet dönteni, hogy vele akarsz e maradni.
2022. okt. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%
Akkor engedd el, találjon olyat aki szintén gyereket akar. Mert trükközni fog hogy összejöjjön a baba, a nyakadra fog szülni, és eltartatani magát...
2022. okt. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
93%

Kettes jól írta.

Nem tudom miót vagytok együtt, de eddig hogy nem voltatok tisztában a másiknak az álláspontjával az egyik ilyen (ha nem a legfontosabb) témával kapcsolatban?

Számomra valahogy egyértelmű egy kapcsolatban tisztázni azt, hogy mit gondolok a gyerekvállalásról, nem pedig 3 év együttlét után odanyögni.

2022. okt. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
Azért legyen már alap hogy felfogja, egy tanuló nem akar apa lenni..
2022. okt. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
46%

Hány éves? Esetleg idősebb nálad?


Ha csak 1-2 évvel idősebb nálad, vagy egyidős veled, akkor még nyugodtan várhatók 3-4-5 évet is.

Nem ketyeg még a biológiai óra…


Én hasonló cipőben jártam, de én 24 éves vagyok, a barátnőm meg 31 lesz. 6.5 évvel idősebb nálam…


Mielőtt megismert sosem akart gyereket, velem tud csak családban gondolkodni, azt mondja…

Megbeszéltük a dolgokat és olyan kompromisszumra jutottunk, hogy még mielőtt 35 lesz, belevágunk a babaprojektbe, ha addig is minden ilyen jól megy mint most.

2022. okt. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
85%
Várhattok*
2022. okt. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
100%
Ezt csak így, egyenesen lehet megbeszélni. Ha nem tud egy kicsit várni amíg te kiépíted kényelmesen a saját egzisztenciád, akkor váljatok külön. Bármi, csak ne vállaljatok úgy gyereket, hogy ahhoz nem tudsz 100% szeretettel és törődéssel állni, mert ő semmiről nem tehet
2022. okt. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk alapnak kéne lenni a nőnek hogy a semmire nem vállalunk gyereket. Ő kiesik a munkából, az apajelölt tanuló: hogy is képzelte mint felelős leendő anya?
2022. okt. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
94%

A jövő(d)re nézve, innentől kezdve CSAK GUMIVAL!

És utána becsomózva irány a vécé!

2022. okt. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!