Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem másba?

Figyelt kérdés

Ti mit tennetek a helyemben? 5 eve egyutt vagyok a kelenlegi parommal, 22 eves vagyok. Sok mindenben nem adja meg nekem azt amit szeretnek, ezt kb 4-5 honapja realizaltam hogy nem erzem magam teljesen jol vele. Engem zavar az, hogy rengeteg mennyisegu alkoholt iszik meg amikor bulizik es kinos vele lenni ilyenkor, illetve a dohanyzast se toleralom es gyakran cigizik ennek ellenere. Termeszetesen tud a probelmakrol elmondtam neki de valtozast nem latok. NA DE, 2 honapja megismertem egy fiut akivel minden nap beszelunk, tudom, hogy ugy viselkedik egy kapcsolatban ahogy azt en is szeretnem, ragyogtatna es odafigyelne. Mint irtam minden nap beszelunk es heti 2-3x is osszefutunk egyetemen de nem ad konkret jelet arra, hogy tetszenek neki. En viszont azt vettem eszre, hogy rengeteget gondolok ra es imadok vele beszelni.

Na long story short nem tudom mi tevo legyek, egy ilyen hosszu kapcsolatbol iszonyatosan nehez kilepni es meglepni ezt az egeszet, bevallom felek a kovetkezemnyeitol a dontesemnek.



2022. nov. 4. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Lehet azért nem látsz a fiùn semmit, mert tudja van barátod, így nyílván nem is mer/akar kezdeményezni. 22 évesen még nagyon fiatal vagy, szerintem lépj ki ebből a kapcsolatbòl, ha boldogtalan vagy.
2022. nov. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

22 éves vagy egy eleve szar kapcsolatban, épp ideje befejezni, nyilván nem ő lesz a férjed. Az eltávolodást az is mutatja, hogy egyáltalán már mást is észreveszel.

Szerintem a sráctól teljesen függetlenül gondold át, hogy megéri -e még pár évet elvesztegetni olyan kapcsolatban, ami nem tesz boldoggá.

2022. nov. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%

Ha az értékrendetekben alapvető különbség van, akkor lépj ki a kapcsolatból. 22 évesen nagyon fiatal vagy ilyen kompromisszumokhoz.


Fogsz találni mást. Vagy ezt a srácot vagy valaki mást.

2022. nov. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Először zárjad le a kapcsolatot a jelenlegi pároddal. Nem fog változni. És nem is várhatod el tőle- ő ilyen. Aztán, majd alakulnak a dolgok úgy, ahogy kell. Két embert szeretnél a saját elvárásaidhoz igazítani. NEM FOG SIKERÜLNI!
2022. nov. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Iszik, cigizik. Túl korán legyökereztél, elég gyerekfejjel.

Lépj ki ebből, mert tönkre tesz.


És nem fog megváltozni, az a nő nem született meg, aki megváltoztatná. Így is értékes éveidet pazaroltad rá.

Szállj ki ebből, mert lehúz.

2022. nov. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
22 évesen nem érdemes egy alkoholistàra pazarolni az életed. Amúgy ezt sosem értettem, hogy miért lenne olyan nehéz ott hagyni egy ilyen kapcsolatot. Ilyen fiatalon majdhogynem gyerek még az ember, jóval kevesebb kötelezettsége van ált. mint akár 42 évesen. Ha már ez is nehéz, akkor mi lesz később?!
2022. nov. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!