Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy bocsássam meg magamnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bocsássam meg magamnak, hogy ekkora undorító lény voltam?

Figyelt kérdés
Kapcsolatunk első 2 évében össze vissza csaltam a páromat, aki most a férjem. 9 éve vagyunk együtt, de hányingerem van magamtól és nem tudom megbocsátani magamnak. Ráz az ideg is az egésztől meg öklendezem. Teljesen ki vagyok készülve. Pszichológushoz 1 éve járok, de még nem mondtam el ezt neki, nem is tudom, hogy hogy mondjam el. Annyira gyomorforgató az egész. Egyébként poszttraumás stresszem van, ha nem értitek miért most jött fel ez bennem. Szóval agyilag akkor is voltak meg most is vannak bajok velem.
2022. nov. 5. 03:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
36%

Ha elmondanád neki az nem segítene? Rossz olvasni is, ha tényleg ezzel telnek a napjaid.

Figyelj együtt vagytok azóta +7 évet. Ilyen helyzetben, ha azóta hűséges vagy, szerintem meg lehet oldani ezt válás nélkül is. Vagy mi gátol, hogy bevalld, amikor ennyire rosszul vagy ettől már?


Egyszer azt olvastam a gyilkosok saját magukat buktatják le. Azzal, hogy ekkora titkot csak ideig óráig képesek magukban tartani. Előbb utóbb meg kell osztani valakivel.

2022. nov. 5. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Tud mindent, már akkor elmondtam neki. Szerintem jelenleg idegösszeroppanásom van.🤮
2022. nov. 5. 03:48
 3/25 anonim ***** válasza:
69%

"de még nem mondtam el ezt neki, nem is tudom, hogy hogy mondjam el."


"Tud mindent, már akkor elmondtam neki."


Most melyik az igazság? Elmondtad vagy nem?

2022. nov. 5. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
elmondtam neki, pszichológusnak nem mondtam még
2022. nov. 5. 04:24
 5/25 anonim ***** válasza:
57%
Es a ferfiaknak az ilyen no kell,tipikus
2022. nov. 5. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
66%

#6

Há' mer jól néz ki, lehet vele villogni a haverok előtt, meg jól szop. Ennyi bőven elég a többségnek. Így jártak.

2022. nov. 5. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
73%

Poszttraumás stressz??? Nem megerőszakoltak, magadtól csináltad.

Minek jársz pszichológushoz ha nem mondod el neki? Nem gondolatolvasó.

Nekem ez olyan, hogy jó dolgodban nem tudsz magaddal mit kezdeni.

Hiszti.

2022. nov. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
74%
A múlton nem lehet változtatni, egy fejezet volt az életedben és jól tetted, hogy nagyokat kúrtál mielőtt elmélyült volna a kapcsolat. A fontos, hogy most már csak az övé vagy és megbecsülöd. Jó útra tértél értelmetlen a múltadon rágódni. Én fiatalon betörésekből, fosztogatásokból éltem, aztán 5 évre bezártak, műhelyben asztalosnak tanultam. Amióta kiengedtek csak a fával foglalkozom imádom a munkám és nem gondolok arra, hogy milyen életem volt azelőtt.
2022. nov. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
83%
Egy éve beszélgetsz a pszichológussal a semmiről???? Nem értem, hogy miért jársz oda, nem mondod le neki a problémádat, mert még a végén tudna segíteni. Gondolod, hogy majd itt valaki megmondja a tuti receptet, hogyan bocsáss meg magadnak? Vagy tudod mit? Ime a recept: mondd el a pszichológusodnak, hogy csaltad a férjed, és ezért undorodsz magadtól.
2022. nov. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
49%
A véredben van, ezzel semmit sem lehet kezdeni. A jellem adott, teljesen mértékben sosem fog megváltozni. Ideig-óráig elnyomhatod, mint ahogyan most is próbálod, de előbb-utóbb ugyanígy fogsz viselkedni. És a leírtak alapján nem is tűnsz túl erős jellemnek, hogy életed végéig tisztességes tudj maradni. Sok hozzád hasonló embert ismerek, mind csak színházat volt képes játszani addig amíg végleg bele nem unt abba, hogy úgy viselkedjen amilyen valójában nem is ő.
2022. nov. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!