Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Össze akarok jönni a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze akarok jönni a volt pasim egyik legjobb barátjával. Ez helytelen dolog?

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted, nem az.
2010. szept. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%

Az! Mindkettőnek szarul esne. Bár az a legjobb barát örülne, de azért mélyen bántaná.

Vagyis... ha nem vagytok ősharagban a volt pasiddal és meg lehet vele beszélni, hogy zavarja-e és nem, akkor nem helytelen

2010. szept. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
IGEN!! Ezt gyorsan verd ki a fejedből! Miért állnál a barátságuk közé? Én sem nézném jó szemmel, ha a legjobb barátnőm összejönne a volt párommal. És a volt páromba is lenne annyi, hogy nem rúgna szét egy barátságot...
2010. szept. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Dehogyis! Miért ne jöhetnél össze, akivel akarsz? Meg fogja érteni a volt pasid is. Hát már nem vagytok együtt! Értem én a kérdés indítékát, hogy de mivan ha mégis fájna neki, féltékeny lenne, meg hogy viszonyulna a haverjához.. de ez azért nem olyan szitu, hogy ne lehene normálisan kezelni. Szerintem alapjáraton nem csinálna ügyet belőle, kivéve ha az exed csontbuta, vagy pedig ha nemrég váltatok el, és még fáj neki, főleg ha haraggal (ez esetben bosszúállásnak hihetné a dolgot). De máskülönben f@szságnak tartom azt, hogy ha két ember egymásra van kattanva, de nem jönnek össze csak azért, mert a fiú egy olyan sráccal van jóban, akivel már járt a csaj. Persze mindez intelligenciafüggő is. (Mint ahogy az is, hogy ki az aki erre a szűkszavú kérdésre halálbiztosan rávágja, hogy IGEN, nem ismerve sem a résztvevőket, sem a körülményeket.)
2010. szept. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha te szakítottál a fiúddal,akkor IGEN.Szerintem...
2010. szept. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!