Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párodnak van gyereke a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párodnak van gyereke a volt feleségétől, évek óta elváltak, aztán megismert téged, és lett közös gyereketek, féltékeny lett a volt feleség? Ha neki még nem lett gyereke az új párjától? Változott valami utána?

Figyelt kérdés

2022. nov. 6. 14:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Sok ilyen családot ismerek. Ez nagyban függ az apa viselkedésétől. Sajnos a legtöbb esetben ilyenkor a "régi" gyerek el lesz hanyagolva, és minden az új gyerekről szól. Tehát nem a gonosz exfeleség féltékenysége a gond, hanem a másik gyerek élete változik negatívan, ami persze anyukát is bántja, teljesen érthetően. Ahol apuka ugyanúgy foglalkozik továbbra is a másik gyerekkel is, viszi közös programokra, bevonja az új család életébe, ott nem szokott gond lenni. Vagyis igen, ha az új feleség akarja kitúrni a régi gyereket, mert most már a közös a fontos. Nagyon kevés családnál sikerül ezt zökkenőmentesen megoldani. Az unokahúgomnak például megmondta az apja, hogy ő most már az új feleségével és gyerekével egy család, és így álljon hozzájuk, ha láthatásra jön.
2022. nov. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Elsősorban apuci hozzáállásától függ az egész. Ha bszik az első gyerekre és mindenbe hagyja, hogy az új felesége belepofázzon, akkor az egész egy merőadta nagy rakás szar lesz.
2022. nov. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

#1

Ez nagyon szomorú, így kár a láthatást is erőltetni. 😔

2022. nov. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az 1es tökéletesen leírta... nálunk még nincs gyerek az exférjeméknél, de a terep már egyre jobban elő van készítve (egyre redukálódik a találkozások száma a gyerekekkel, ha el is viszik őket mindig van valami, ami miatt nem érzik jól magukat, és egy-két óra múlva már jönnek is haza. Innen már csak egy lépés, ha meglesz a gyerekük, hogy a "régiek" mennek végleg a kukába...)
2022. nov. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Minden no a sajat gyereket akarja elobbre tolni. Minel tobb ehes szaj, annal tobb energia, penz megy el apucitol. Te orulnel ha a pasid azt mondana most nem fizetitek be a kozos gyereket focira, mert kell egy laptop a kamasz gyerekenek aki az extol van? Mindket no kuzd a gyerekeik erdekeiert. Es mivel a pasinak az uj no fontosabb hisz a regivel nem lesz mar semmi, ezert mindig az uj no es uj gyerek gyoz.
2022. nov. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, igen sajnos sokszor az új nő győz, és a régi gyerek megy a levesbe. De nem tudom hogy lehet őszintén szeretni egy zsarnok nőt, aki elérte, hogy leépítsd az elsőszülött gyerekedet. Sokszor a pasi a két nő között őrlődik, és ugye akivel él, annak a hisztijét kell elviselni.
2022. nov. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%

6-os,jelenleg jobban, gyakrabban szop, mint a régi. Ezért sokkal többet képesek elviselni. Az újdonság varázsa is náluk van, amíg nem jön a következő.

És a kell elviselni nem megfelelő. Ő választotta, saját döntése. Az viszont kétségtelen, hogy a már nem vele élő gyerekek szívják meg a legjobban. De ez mind apuci viselkedésén múlik. És itt derül ki, hogy valójában mennyire is jó apa, és mennyire tud tökösen viselkedni az új utánfutóval,az az az asszonnyal. Itt a legtöbb elbukik.

2022. nov. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
7es azért durván drgradalod az új párt, feleséget. Szerintem a legnagyobb baj itt kezdődik, hogy utánfutó... Miert lenne utanfutó? Te nem láttál olyat, hogy valaki válás után találja meg az igazit?Na jó... Igazából sokszor van az, hogy az ex nem tette túl magát meg a VOLT férjen, ezért pláne semmi sem lesz jó. Nekem a legjobb barátnőm csinálja azt, hogy bármit megvesz a volt férje a gyerekeknek, nyaralni viszi őket, az új felesége is bőven pénzelni a két gyerekét. Mégis amikor jött a közös baba, atkozodott, és fattyuzta.. Borzalmas volt hallgatni.
2022. nov. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Durván degradálom? 😀Akkor figyelj! Ugyanaz az új is meg az ex is, mind a kettő ugyanazért a fszért remeg, ill. megy le miatta lábtörlő szerepbe, ill. változik miatta dühöngő fúriává. Egymás után nyalogatják a teremtés koronájának a nemes ivarszervét, csak pont velük legyen. Rengeteg nőnemű csinál magából hülyét egy szőrös fsz miatt.
2022. nov. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9-es, az ember mikor megszeret valakit és évek után gyermeket tervez vele, akkor nem tudhatja előre hogy abból egyszer válás lesz, ami két ember hibája, itt én ismerem a történetet. Én meg beleszerettem egy olyan emberbe akinek van egy gyermeke, és ő mindig kötni fogja a volt feleségéhez, ezt valaki vagy vállalja vagy nem, itt a kérdésem azokhoz a nőkhöz szólt, akik szültek egy gyereket, de a volt feleség féltékeny volt, esetleg akadályozta a láthatást is. A nagyobbik gyerek ugyan úgy a párom gyereke, és mindig az is marad, a babánk testvére, nem szeretnék vele kitolni hiszen ő csak egy gyerek, ugyanúgy kell vele foglalkozni amikor itt van velünk hétvégén, és ez így is lesz, az anyuka feltékenységétől félek, hogy már nem csak ő az egyetlen nő aki gyereket szült ennek a férfinek, és a férfinek van egy új családja, ezt lehet neki is nehéz megemészteni, ahogy nekem is az volt hogy van egy régi családja. Tapasztalatokra voltam kiváncsi.
2022. nov. 7. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!