Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavar hogy a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar hogy a páromnak van gyereke a volt feleségétől? Egyszerűen nem tudom az okot, és csak felemészt úgyerem, a gyerek már lassan 10 éves nem pici, a volt feleség sem kavar be nincs vele gond, egyszerűen nem tudom miért zavar ennyire?

Figyelt kérdés

2022. aug. 15. 10:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A gyerek aranyos sokat megölel, mondja hogy szeret, és én próbálom őt szeretni amennyire csak tudom, de valami rossz érzés van bennem,és nem tudom az okot, volt aki hasonlót érzett?
2022. aug. 15. 10:40
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Akkor ne legyél vele. Az ilyen hárpia nők szokták elrontani az apa-gyerek viszonyt.
2022. aug. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a bajod, hogy van a fejedben egy kép, hogy mi az igaaaaazi nagy szerelem: két független fiatal, első közös házasság, első közös gyerek, első közös unoka, stb. Ez viszont a jelenlegi pároddal már nem lehetséges.


Vagy arra fókuszálsz, hogy mit szeretsz a párodban és élvezed, hogy ismerheted, vagy szépen megmérgezed az egészet. Az is opció, hogy felméred, hogy mire vágysz, és lépsz.

2022. aug. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Engem is zavarna, ugyanis 27 éves vagyok, a velem egyidős férfiak jönnek be és ebben a korban simán elvárható, hogy még ne legyen gyereke, sőt akár az is, hogy ne legyen volt felesége. Más lenne, ha 40 lennék és úgy keresnék társat. Nekem az az álmom, hogy a leendő férjemmel közösen vállaljunk gyermeker, mindkettőnknek az első legyen.


Nem tudsz mit csinálni, csak szakítani, a gyereket nem lehet csak úgy eltörölni.

2022. aug. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mi nem tudjuk megmondani, csakis magadban keresheted az okokat.

Tippelni lehet maximum. Lehet hogy úgy képzelted el magadat először anya szerepbe, mint a sajátodat csecsemőként fogva a kezedbe? Mert most gyakorlatilag belekerültél egy pótmami szerepbe. Gondolkozz el mi bánthat. Mi lehet benned a gátlás, akar szakembert is felkérhetsz, hogy segítsen.


2-es: szerintem a kérdező fejlődni akar és megérteni önmagát. Felismerte hogy van benne valami gátlás és ezen változtatna. Szó sincs arról, hogy tönkre akarja tenni a lány és apja kapcsolatát.

2022. aug. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Első: nem vagyok hárpia, a gyerek is mondta reméli örökre együtt leszek az apjával, mindig gondoskodok róla, meglepem, amit tudok én tényleg megteszek, nagyon bűntudatom van! Egyszerűen nem tudom az okot,
2022. aug. 15. 10:51
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ne emészd magad, az érzelmeket - akkor is, ha tudod, hogy butaság - nagyon nehéz irányítani.


Lehet érdemes lenne megpróbálnod meditálni - lecsendesíteni mindent, és csak erre az érzésre koncentrálni, szégyenkezés vagy ferdítés nélkül. Ezzel csak akadályozod magad abban, hogy lásd a problémát.


Lehet, hogy valami piti dologról van szó: egy mésik nő úgymond "megelőzött", vagy egy kislánnyal kell osztoznod neked és a leendő gyermekednek a férjeden.


Butus okok, de lehetnek valósak. Ne szégyelld magad, mert nem te akarod ezt gondolni.


Ha megvan a probléma, akkor már el tudsz kezdeni dolgozni rajta.


Szakember segítsége jól jöhet - a harcot persze neked kell megvívnod, de sokat tud segíteni, hogy hol kezdd el, és merre tovább.

2022. aug. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Ezt hívják úgy, hogy nem fér bele az értékrendedbe. Hiába érzed, hogy jó, úgy érzed nem helyes. Az ilyen kapcsolatokat fel kell bontani, mert felemészt. Kicsit több önismerettel menni fog.
2022. aug. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az érzéseid nem helytelenek és főleg nem vagy hárpia.

S fiatal nők részéről érthető elvárás, hogy gyermektelen férfival szeretnének lenni. Ha mondjuk szeretnél anya lenni, és azt szeretnéd, hogy együtt tapasztaljátok meg a családalapítást. Ha meg nem vágysz gyermekre, akkor azért is teljesen érthető.

Idegen gyermeket elfogadni családtagként, avval a tudattal, hogy a majdani gyerekeddel, aki neked az első lesz mindenki közül, nem könnyű, és totál érthetően nem is megy mindenkinek.

Viszont azt jobb lenne alaposan mérlegelned, hogy benne akarsz-e maradni a kapcsolatban vagy nem. Ha lesz gyereked, ez az érzés valószínűleg erősödni fog. Mivel a gyermek örökké az apjához tartozik, neked kell mást keresni, ha úgy döntesz, hosszútávon ez nem fér bele.

2022. aug. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok 37 éves férfiként, hogy zavar, ha egy 30 éves nővel, akivel vahyok, annak már gyereke van, márpedig 30 körül vagy felett inkább ők vannak túlsúlyban, akiknek van.
2022. aug. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!