Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én gondolom azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom azt, hogy ilyen helyzetben egy kicsit személytelenebb ajándékot kellene adnom?

Figyelt kérdés
Jön egy alkalom, amire ajándékot szeretnék adni a barátnőmnek. Viszont jelenleg kicsit eltávolodtam tőle, vannak problémáink (vagyis inkább nekem, amiket nem sikerült megbeszélnünk), és őszintén szólva a szakítást fontolgatom. Ilyen esetben inkább személytelenebb ajándékot érdemes adni, ami később kevésbé köthető hozzám, ha mégsem maradnánk együtt?
2022. nov. 6. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Az ajándék az lenne, ha nem húznád feleslegesen az idejét tovább. Ne csak saját magadra gondolj, hanem rá is. A személytelen ajándékból meg egyébként ha nem hülye, tuti leveszi, hogy nem jelent annyit már neked. Minek hazudni ilyen átlátszóan?
2022. nov. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mivel hazudok? Egy ilyen szintű döntést meghozni nem egyértelmű. Tudom, hogy itt a gyik-en mindenki úgy működik, hogy vagy végtelenül szerelmes, vagy az se érdekli él-e a másik, de a valóság nem ennyire fekete fehér.. Igenis létezik olyan, hogy az ember vívódik
2022. nov. 6. 17:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
És ezt a vívódásodat, okait tudomására hoztad már? Vagy csak színészkedsz előtte, hogy minden rendben van? A sunnyogás mivel jobb?
2022. nov. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez full játszmázás, hogy jöjjön rá abból, hogy személytelen az ajándék, hogy te már kifarolgatsz... Nem jót akarsz, hanem kerülöd a konfliktust és reménykedsz, nem is kell beleállnod. Ha csak a barátod lenne, és ha nem megutáltad, gondolom, még az, akkor hogy viselkednél vele? És fordított helyzetben mit várnál tőle? Hogy lapítson vagy hogy mondjon igazat?
2022. nov. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"tudomására hoztad már?"

Igen, meséltem a problémákról már.


Szörnyű látni, mennyi álszent ember van itt. Vagy csak soha nem voltatok még kapcsolatban. Szerintetek amikor valakiben megfogalmazódik a szakítás gondolata, akkor másnapra már ott is hagyja a párját? Segítek: nem.

2022. nov. 6. 17:23
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Bennem megfogalmazódott, és nem húztam tovább senkinek az idejét feleslegesen. Meglehet ezt csinálni, csak könnyebb a langyos fosban ülni, mint a változást bevállalni. Ha neked nincsen elég tököd hozzá, akkor az nagy szégyen rád nézve. Ez a baj a pasikkal, hogy nem tudnak férfiként viselkedni. Húzod az időt, holott a vége mindenképpen ugyanaz lesz. Ahol ez így már kialakult ott nem lesz tartós jobbulás később sem, pláne, hogy leírásod szerint jelezted a problémákat, és mégsem történt semmi változás. Gyáva és határozatlan vagy. Ennyi az egész.Nem tudom mi a pcsától kell ennyire beszarni? Mitől fosol, hogy nem lesz másik punci kéznél? Ennyire függő vagy? Azt ne is akard bemesélni, hogy nem akarod megbàntani. A lfszt! Azzal bántod a legjobban, hogy még most is hitegeted. Gondolkozzál el ezen, aztán szedd össze a nem létező tökeidet.
2022. nov. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A másik felén voltam, amikor kezdtem egyre jobban megérezni, hogy eltávolodik. Tipikusan egyre zárkózottabb lett, kevesebbet keresett, nem mesélt, mire gondol, mit érez, csak én faggattam, végül csak megvárta, amíg elbőgtem magam, hogy akkor mégis mi van és kb. megkönnyebbült, hogy ja igen, már szakítani akart. És akkor jött a duma, hogy kimentse magát, hogy ő csak engem akart kímélni. De előtte azok a bizonytalan hónapok... amikor hülyének érzed magad, meg "needynek" és "pushynak" és a tettetett laza nemtörődömség - ezek nagyon megviselik az embert.

Nem jöhetsz ki ebből jól, ha nem döntesz, az is egy döntés, nincs olyan, hogy majd magától megoldódik és mosod kezeidet. Amint kétség merül fel, mondani kell a másiknak. Hogy ez most nem tetszett. És nem egyszer, hanem akár minden nap, hogy téged még mindig zavar ez meg az és annyira zavar, hogy ha nem változik, szakítani fogsz. Senki nem gondolatolvasó.

2022. nov. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Szerintetek amikor valakiben megfogalmazódik a szakítás gondolata, akkor másnapra már ott is hagyja a párját? Segítek: nem."


De nálad nem másnapról van szó, már èvek óta fontolgatod a szakítást, 2 ève nem is szexeltek....

Te vagy az, aki itt álszenteskedik.

2022. nov. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!