Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mostanában elkezdett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mostanában elkezdett szerelmes sms-verseket küldeni. Nagyon aranyos és tudom, hogy úgy gondolja, de nekem ezek sablonosak és személytelenek. Hogy mondjam meg neki, hogy inkább maradjunk a régebbi sms-eknél?

Figyelt kérdés
Ezeket a versikéket már 15évesen megkaptam másoktól és kívülről tudom mindet. Ennél sokkal jobb, ha csak annyit ír, hogy szeretlek! hiányzol! de azok legalább az ő gondolatai és szavai.

2012. szept. 7. 00:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
"figyelj kedvesem, jobban szeretném ha a saját szavaiddal írnád le az érzéseidet, mert nem kedvelem az idézeteket"
2012. szept. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
szerintem játszd h örülsz neki. ne bánts meg még ilyen piti ügy miatt is.
2012. szept. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Bárcsak nekem lenne ilyen problémám. Én mindennek örülnék.:)
2012. szept. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Játszam h örülök neki?

1; akkor életem végéig kapom a verseket!

2; azt hittem egy kapcsolatban fontos az őszinteség (nálunk 1.helyen áll - ritka de így van). nem akarok semmit megjátszani.

2012. szept. 7. 00:27
 5/17 anonim ***** válasza:

Hogy neked mekkora probléma az, hogy éreztetni akarja veled, mennyire szeret?

Megtaláltad a tűt a szénakazalban, és még problémázol is rajta. Te biztos, hogy még nagyon fiatal vagy.

2012. szept. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
23vagyok. lehet, hogy csak az a "baj", hogy hozzászoktatott a jóhoz. mert magától is tudott olyanokat írni, amitől ha csak olvastam is elolvadtam, összehúzódott a gyomrom és torkomban dobogott a szívem. De ezektől nem, mert elolvasom az 1. 2sort és előre tudom mi a vége. mert ismerem mindet.
2012. szept. 7. 01:04
 7/17 anonim ***** válasza:

Én megértelek.

Persze, nem ez az élet legnagyobb problémája, de azért elég hülyén néz ki, hogy egy felnőtt ember 14 éveseknek való üzeneteket küldözget.

Szerintem csak annyit mondj,hogy azt szereted igazán ami az ő gondolata. És kész. Ha veszi a lapot okés ha nem akkor én nem feszegetném tovább.

Aki meg azt írja ez kötekedés, ő hogy örülne .... annak nincs kapcsolata vagy vevő a giccsre.

2012. szept. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon fiatal vagy.
2012. szept. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Hát boccsmár, hogy nem 40évesen jöttem ki anyámból. Pedig biztos nagyon örült volna neki.

Ha TE szeretnél ilyen sms-eket kapni, akkor Te se lehetsz vmi aggastyán...

2012. szept. 7. 01:53
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha romantikus a férfi akkor az a baj mert nyálas

Ha nem romantikus akkor az a baj mert biztos nem szereti már a barátnőjét

Ha veri a nőt akkor az a baj mert egy vadállat

Ha nem veri a nőt akkor az a baj mert így nem "férfi",a nők pedig "férfit" akarnak


Ti mindig sírtok valamiért.Ezért jobb laza kapcsolatban élni

2012. szept. 7. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!