Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha fb-n kapsz választ egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fb-n kapsz választ egy fontos sms-re az nem személytelen? Nem zavarna titeket? Lányok, fiúk egyaránt válaszoljanak! Ja, és hogy mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
párkapcsolatban írtok, pl. reggel, vagy délben, és este mikor a gép elé ültök, akkor látjátok, hogy ott válaszolt.
2013. máj. 17. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Tulajdonképen válaszolt rá, szóval egyáltalán nem. Amúgy meg sok oka lehet annak hogy nem sms-be ír vissza (nincs pénz a kártyáján, lemerült akkor éppen a telefonja.)
2013. máj. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, lehet hogy az illetőnek nem volt pénz a telefonján, viszont volt a közelben Wi-Fi vagy . Amúgy szerintem személytelen hogy ha volt pénz a telefonján , de lusta volt visszaírni.



14/f

2013. máj. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én nem csinálnék belőle ekkora ügyet. sms se túl személyes.

az az oka, hogy a párod se csinált ebből problémát, ott volt neki kényelmesebb írni, így ott válaszolt. több a hely, ingyen van stb.

2013. máj. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
mindig van rajta pénz... szóval bukta. és azért este későn válaszolni, 10 óra körül is akár... az természetes? miközben ott a telefon?
2013. máj. 17. 16:03
 5/10 A kérdező kommentje:
mi van ha éppen nem megyek fel a netre, mert én nem vagyok fb függő
2013. máj. 17. 16:04
 6/10 anonim ***** válasza:

engem zavarna...

és veletek mi van?

ha ti írtok valamit és csak órák múlva válaszolna rá a csajotok,miközben elolvasta már?

2013. máj. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
figyelj, a fiúk nem gondolatolvasók. mondd meg neki, hogy gyorsabb választ vártál, és legközelebb legyen szíves smsben válaszolni, mert nem nézed rendszeresen a fbot.
2013. máj. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
"mi van ha éppen nem megyek fel a netre, mert én nem vagyok fb függő" De tudta hogy az vagy, így számított rá. :DDD
2013. máj. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
szóltam neki előre, hogy nem járok fel rendszeresen. és az milyen dolog, ha én ott válaszolok, ő elolvassa, és órákkal később válaszol??
2013. máj. 17. 16:26
 10/10 anonim ***** válasza:
failbook
2013. máj. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!