Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem küzd értem/értünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem küzd értem/értünk a barátom?

Figyelt kérdés
Sok problémánk adódott mostanában és a szakítás szélén állunk, mert ő nagyon megbántott engem. Hívásban voltunk és elég szomorú voltam, sírdogáltam is mondta, hogy találkozzunk valamikor, hogy akkor élőben is lezárjuk és könnyebb legyen akkor neki elengedni. Én erre elkezdtem sírni nagyon, mert nem ezt szeretném, hanem azt hogy próbálná jóvá tenni, küzdeni, kimutatni hogy értünk bármire képes. Amikor hallotta a telefonba, hogy elkezdtem sírni elkezdett ő is (sosem szokott) és mondta, hogy nem tudja mit mondott most amivel megbántott és hogy nem akart megbántani.

2022. nov. 6. 19:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%

Mivel bántott meg annyira, amitől ennyire szomorú lettél?

Valami nagyon komoly dolog lehetett az szerintem.

2022. nov. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha az egyik fél szakítással akarja lezárni a kapcsolatot (mert belátja, hogy annyira nem pendültök egy húron), akkor nincs értelme tovább erőltetni a dolgot, és a drága papírzsepit pocsékolni. 🙄
2022. nov. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen az, de nem szándékos volt, a probléma leginkább avval volt ahogy utána az egészet kezelte. Ezt, ha nem gond nem szeretném leírni, de nincs szó semmilyen megcsalásról vagy ilyesmi. Sosem küzdött értünk ő valójában, én pedig azt szeretném ha nem engedne el
2022. nov. 6. 19:58
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
De figyelj már ha nincs probléma akkor te csinálsz egyet? Nem csalt meg akkor mi volt az a nagy probléma amivel megbántott? Ha nem írod le hogy akarsz tanácsot? Azzal van a bajod hogy nem küzd érted...miért kéne küzdenie? Együtt vagytok nem? Vagy úgy érted hogy nem tesz semmit érted? Pl nem megy át hozzád? Nem keres magától vagy még is mi bajod van?
2022. nov. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4: Durva ez a stílus, ahogy írsz szerintem, de nem baj, gondolom segíteni szerettél volna. Miért csinálnék én, ha nincs? Le van írva, higy megbántott engem valamivel, nem csak a megcsalás lehet bántó egy párkapcsolatban. Azt is leírtam, hogy miért szeretném, hogy küzdjön értem. Nem azt mondaná, hogy “találkozzunk és zárjuk le akkor, hogy könnyebb legyen nekem is” hanem “találkozzunk, beszéljük meg az egeszet nem akartalak így megbántani, vagy hogy így érezd magad. Nem akarlak elengedni, mert nagyon sokat jelentesz nekem és próbálom jóvá tenni ami történt”. De rájöttem, hogy akkor ez valószínűleg egy álomvilág. :D köszi a válaszokat
2022. nov. 6. 20:45
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Azért nem küzd "értetek", mert nem akar.
2022. nov. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, legyen már tartásod, nem akar veled lenni, ez teljesen világos.


Érzéseket nem fogsz tudni kierőszakolni belőle..

2022. nov. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Mert egy gyerek vagy és nem tudod normálisan kinyögni mivel bántott meg. De ahogy írták nem akarja megjavítani a kapcsolatot sír mert sajnál nem azért mert szeret. Most jobb? Zárd le és keress mást.
2022. nov. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nem mondta azt hogy megoldjuk ha egy adott probléma jelentkezett a kapcsolatotokban akkor nem már érte .
2022. nov. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kár*
2022. nov. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!