Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom a megkérdezésem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom a megkérdezésem nélkül szervezett Ma estére fiús bulit a közös lakásunkba. Csak most szólt, ezt el kéne tűrnöm? (27/L)

Figyelt kérdés

A barátom (akivel 2 éve vagyunk együtt, 1 éve élünk együtt) közölte velem 5 perccel ezelőtt, hogy a barátai közül este 7.00 körül érkeznek 8-an a közös lakásunkba UFC meccset nézni, úgyhogy szervezhetek magamnak programot, ha akarok, de ha “nagyon akarok maradhatok”.

Meg ne sértődjön már, de ez mi a p*csa?

Mondtam neki, hogy szerveztem már programot igen, azt hogy itthon pihenek ezen a szombat estén a lakásomban ahol élek, anélkül hogy itt lenne még kilenc fiú, akik üvöltve meccset néznek. Amielőtt persze, hozzátenném fényesre kell nyalni a lakást mert hát azért a barátok érkezésére tökéletes rend kell.

Ne haragudjatok, de ezt most nekem el kéne tűrnöm?

Hozzáteszem, hogy ezek a barátok mint szinglik, tehát bármelyiknél meglehetne ezt a meccsnézést úgy tartani hogy ne kelljen elküldeniük az ott lakókat mivel mindegyik egyedül él.

Nagyon rosszul esik, hogy ezt csinálja már külön csoportot is csinált az eseménynek a Facebookon és elhívott mindenkit, úgyhogy azt mondja hogy ez már visszafordíthatatlan és törődjek bele. Ti mit csinálnátok?


2022. okt. 22. 13:55
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
99%
Semmit. Úgy lennék otthon, mintha ott se lennének. Takarítani, főzni, készülődni 100%-ban a faszid fog.
2022. okt. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
A lakásunk 50 négyzetméter, mégis hogy legyek ott úgy, mintha ott sem lennék?
2022. okt. 22. 13:59
 3/44 anonim ***** válasza:
98%
50 nm2 az két szoba, nem? Ők lesznek az egyikben, te a máásikban. Takarítani meg a kedves párod fog.
2022. okt. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Akkor ez normális? Én mindig szólok neki előre...
2022. okt. 22. 14:02
 5/44 anonim ***** válasza:
97%
Nem mindegy hogy hirtelen ötlet volt vagy már napok óta tudja.
2022. okt. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
43%
Rohadtul nem normális, én szakítanék, mert most mutatja meg, mik lesznek a szabályok. De te nem fogsz, mert szereted, meg ha a rossz tulajdonságait nem nézzük, akkor jó ember. Néha még a wc-t is lehúzza maga után.
2022. okt. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
98%

3-as - 1-es azt írta "Úgy lennék otthon, mintha ott se lennének" - ők, nem te.

Egyébként nem normális a helyzet. Ebből ne csináljon rendszert.

2022. okt. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
94%
Egyáltalán nem normális, én ezt nem is hagynám neki. Meccset lehet nézni kocsmában is, vagy valamelyik haverjánál, menjenek oda. Igazi párkapcsolatban ezeket a dolgokat amúgy sem bejelenteni szokták, hanem megbeszélni...
2022. okt. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
5%
a te albérlet te vetted ki ! De nélküle az utcán aludnál mert ő is fizeti ezt ne felejtsd el !
2022. okt. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
93%

10

Mucuka! Dugulj már el, te szerencsétlen. Mi a f.szból veszed, hogy mindenki olyan csóró, mint, te?

2022. okt. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!