Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek,ha ennyire összedőlne minden körülöttetek?

Figyelt kérdés
22 évig voltam a menyasszonyommal,nincs gyerekünk a kapcsolatunk teljesen ellaposodott ennyi idő alatt.5 hónapja megismertem egy nőt,szerelem volt első látásra,szakítottam a menyasszonyommal miatta. Én maradtam a közös lakásunkban. A menyasszonyom 30 milliót kért tőlem a fele lakásért,aláírtuk a papírokat is. Tökéletes volt a kapcsolatunk az új párommal,soha nem voltam még ennyire szerelmes és tegnap a semmiből közölte,hogy mégse akar velem lenni. Nem tudom mihez kezdjek elvesztettem mindent és van 30 millió adósságom is.
2022. nov. 7. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Az új barátnőd megindokolta a döntését?
2022. nov. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szeretne inkább egyedül lenni,mert gyors neki
2022. nov. 7. 11:38
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

22 évig "menyasszony státuszban" volt az exed? Nem semmi!

Szakítani/válni mindig úgy kell, ha véletlenül két szék közül a pad alá esel (mint most te), akkor se érjen meglepetésként az élet.

Egy felnőtt embernek egyedül is tudnia kell boldogulni az életben.

Ne egy másik embertől tedd függővé az életedet. Te egyedül is egy önálló individuum vagy.

Mindig a jó oldalát kell keresni a dolgoknak, még akkor is ha megszívtad.

Azt kell nézni, mi az ami most majd jobb lesz mint volt?

Igaz hogy van 30 millió adósságod, DE..... és itt kezdj el tervezni, hogy mit szeretnél a jövőddel kezdeni. De NE más nőktől tedd ezt függővé!

Örülj neki hogy most tiéd a lakás. Tervezd meg hogy hogyan fizeted vissza az adósságot. Nézd a jó oldalát annak hogy legalább kiderült, hogy az új nő nem hozzád való, könnyen változtatja a hozzáállását. Még legalább időben kiderült stb, stb.

Minden rosszban meg kell keresni a jót.

Magadra és a TE életedre koncentrálj, és ne a nőktől várd a "megváltást".

Előbb egyedül legyél erős (nem az anyagiakra gondolok), aztán jöhet a párkapcsolat.

2022. nov. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tortent semmi. Egy ujabb strigula amellett, hogy a szerelem elso latasra egyaltalan nem garantalja a mukodo parkapcsolatot. Te ezt sajat borodon tanultad meg. Ettol fuggetlenul a hiteledet fizetgeted es eled tovabb az eleted. Semmi olyan nem tortent, amit ne tudnal te vagy barki mas megoldani.
2022. nov. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Mathus ***** válasza:
34%
Szerintem a 30milla minuszka miatt nem akar veled lenni.
2022. nov. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondolom 30 milliós adósággal már nem volt annyira szerelmes..
2022. nov. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hirtelen az jutott eszembe, hogy mekkora lúzer vagy. De elhatárolódom a véleményemtől, mert túl sarkos:)
2022. nov. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Mathus ***** válasza:
#7: asszony megszabadult a kérdezőtől, és még 30 misit kapott is érte. ez mekkora deal. akkora, mint amekkorának hangzik.
2022. nov. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!