Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy értessem meg a barátnőmme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg a barátnőmmel, hogy zavarnak a körülötte lévő férfiak és hogy keveset van velem?

Figyelt kérdés

A barátnőm most is vékony,de szeretett volna magára izmot szedni. Több éve kézilabdázott nem rég hagyta abba (pár hónapja) és akkor azt mondta,hogy valami mozgásra van szüksége,vagy valami újat szeretne kipróbálni. Erre jött neki az ötlet,hogy elmegy edzőterembe - kondizni fog. Hétfő és csütörtök kivételével minden este 6órától 9-ig edzeni megy. Vagyis már 8:30kész van,de csak este 9-re ér haza,mert még kocsival hazajön az idő.

Na most engem már két az az három dolog is zavar azóta.


Szinte nem látom őt egész héten. Van amikor a hétvégén is (szombaton délután) elmegy edzeni vagy még jobb..munkába kell mennie. Hétköznap meg reggel látom 1órát de akkor készülünk melóba. És este 5-re otthon vagyok. Ő is így szokott hazaérni. Mindig együtt csináltunk valami programot, ha nem is lógtunk egész este egymáson akkor is..közös vacsi,beszélgetés,szex. Most meg csak hetente kétszer látom csak (Hétfő-Péntek) akkor minden marad a régiben,de amúgy ezt keveslem és hiányzik,hogy nincs velem és későn érkezik haza. A munkából egyenesen edzeni indul mindig. Tényleg odaszokott menni,megbízom benne ezen téren. Izzadtan fáradtan jön haza stb. Meg volt amikor képet is küldött nekem magától vagy valami üzenetet,de utána semmi..persze megértem..mert edz. De akkor is! Ez szerintem így gáz.


Alig van szex.

Nem látom őt sokszor.

És...ami tényleg kicsapta a biztosítékot az az,hogy van kb két három hapi aki ismerőse lett facebookon és ezek mind az edző teremből. Az egyikük az edzője aki az első hetekben segített neki a legtöbbet. Tudok a srácokról,mert mesélte,hogy kivel mit beszélt stb..de akkor is zavar. Ez a három fickó mindig belajkolja a barátnőm képeit. Az egyikükkel még láttam beszélgetni is a porta előtt. (Volt amikor azért elment a páromért miután végzett az edzésen,mert én is elvoltam közben a városban pl haverokkal stb) Csak dumáltak,de szerintem totál rá startoltak. Akkor oda mentem bemutatkoztam a hapsinak. A barátnőm felvállalt szóval nem titkolt semmit nem jött zavarba,hogy oda mentem hozzájuk. Eleve sok férfi barátja van neki. Vannak haverjai, barátnője csak egy van. Mondhatni megszoktam,hogy legyeskednek körülötte,de sosem zavart,mert a barátnőm távolság tartó. Nem láttam,hogy pl a férfi barátokkal flörtölne,meg nincsen pusziszkodás és ilyesmi. Csak szimplán mindenkivel kedves. De ezek a srácok szerintem rávannak kattanva. Láttam,hogy az az ember hogy bámulja a páromat. Szerintem a barátnőm észre se veszi,de komolyan tök vak.


Mielőtt valaki mondaná. Mentem volna vele edzeni..de én focizni járok és az bőven elég. Nekem 3-ig van melóm utána edzés,de 5-re otthon szoktam lenni ahogy ő is. Csak néha néha volt más külön programunk.


Már három éve együtt vagyunk másfél éve élünk egy albérletben.


Próbáltam vele beszélni erről,de csak azzal jött,hogy "Tudom,de nem tudok mindent átszervezni,ettől eddig munkában vagyok és csak utána tudok edzeni, megérted nem?" "nem tudom máshogy megoldani" aztán ezután mindig jön a szöveg,hogy de a hétvégén együtt leszünk,meg hát így is van időnk egymásra,mert hétfő péntek biztos számunkra. Azt is mondta,hogy hiányzom neki,meg néha megpróbál "ellógni",de szeret edzeni,meg majd "megszokjuk" ezt a változást. Azt is mondta,hogy néha felhív útközben és beszélhetünk legalább..de ez még mindig kevés számomra.


Hogyan változtassunk ezen? Nem akarom megbántani,de kicsit önzőnek tartom és mindig olyan kedvesen lágyan beszél hozzám,hogy nekem lesz bűntudatom amiért szóltam neki,hogy mi bajom van!


F/25 N/23


2018. ápr. 4. 10:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem már nem vagy neki túl fontos, láthatóan csak te akarsz javítani a kapcsolaton, ő élvezi, hogy többen simogatják az egoját.
2018. ápr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De eddig is simogatták az egóját. A kézilabda edzéseken is voltak férfiak ottani haverok. 6 évig kézilabdázott. Meg nem azt látom rajta,hogy a hapsik miatt van ez..mert ő csak barátságos meg ilyen "kerge" vagy nem tudom hogy mondjam. Szóval nagy közvetlen meg "fiús" lány is és sokan oda mernek hozzá menni,mert kedves és nyílt. A barátnője is hasonló alkat amúgy. Nem..ő teljesen a fejébe vette,hogy kell valamit mozognia. Amúgy az egész élete erről szól neki. Imád mozogni. A nyáron voltunk nyaralni,de még abba az 1hét utazásba belekellett iktatni esti futást is,mert ő szeretne azért mozogni. De amúgy nem zavarta,hogy kb egésznap jöttünk mentünk vagy a vízben voltunk.
2018. ápr. 4. 10:35
 3/18 anonim ***** válasza:
14%

Miért nem fogadod el, hogy neki most ez a hobbija?

A kapcsolatotok egyébként harmonikusan boldog?

Nem kell féltékenykedni. Nem fog ez sokáig tartani, ne izgulj.


Ne akard őt bekorlátozni, hagyj csinálja, amit akar. Neked is van hobbid. Együtt laktok, együtt vagytok, ne csinálj bolhából elefántot, kérlek.

2018. ápr. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Este amikor meg hazajön későn akkor beszélget velem vagy hoz kaját nekem vagy szeretne filmet nézni stb. De komolyan 9óra után? Látszik rajta,hogy fáradt. Elmegy zuhanyozni eszik átöltözik másnapra pakolászik mire végez van 10óra és utána már szerintem csak azért beszél hozzám vagy marad fennt,mert nem akarja,hogy megszóljam már megint,hogy jajj dejó hogy ilyen sokat voltunk ma együtt. Ilyenkor inkább rá szólok,hogy aludjon,mert reggel korán kell kelnie
2018. ápr. 4. 10:39
 5/18 A kérdező kommentje:
Ok! Csak szerintem kevés a heti este amikor együtt vagyunk. Hiába élünk együtt..alig látom őt. Tegnap pl még nem melózott. De reggel elment futni. Utána filmet nézett. Utána kaját csinált,amiben segítettem akkor pár órát együtt voltunk aztán három után már elhúzta a csíkot a barátaihoz ment és csak éjjel 1körül jött meg. Igaz én sem voltam itthon,de még így is elöbb otthon voltam mint ő. És ma meg csak addig láttam amíg készülödik és hello! Most majd megint este hazajön eszik fürdik jóéjt. A következő nap is ez lesz..
2018. ápr. 4. 10:43
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

A szeretet türelmes. Szóval, szépen türelmesen megvárod, míg lecseng benne ez a kedv, és utána nyugodtabb életetek lesz.

Ha meg nem tetszik neked ez az életforma, akkor lehet szakítani, ha nem fogadod el, hogy most ilyen életet választott.

2018. ápr. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Már 4hónapja tart. Mikor lesz akkor változás? Épp ez az..türelmes vagyok vele. Csak mostanában kezdtem felhozni a témát.
2018. ápr. 4. 10:48
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

"Már 4hónapja tart."


Hűha, 4 hónap az már valami. :D :D :D :D Csoda, hogy eddig is bírta, mi? :D


Majd akkor nyafogj, ha 4 éve még mindig ezt csinálja és nem változik semmit és nem köt kompromisszumot.

2018. ápr. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
34%
A szexről tényleg csak egy mondatban panaszkodtál?
2018. ápr. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen,minek ragozni. Nem csak a szex hiányzik egy párkapcsolatban. Ez akkora baj? Istenem..
2018. ápr. 4. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!