Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha jártok valakivel mindenképp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jártok valakivel mindenképpen szerelemesek vagytok belé?

Figyelt kérdés
kort és nemet is :)
2010. szept. 28. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Ha belé nem is de a kocsijába, pénzébe biztos.

Amúgy ez hülye kérdés.Én csak akkor vagyok párkapcsolatban ha szeretem is az illetőt.De ez mindenkinél más.

2010. szept. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
általában igen 20/F
2010. szept. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Volt egy olyan kapcsolatom amibe azért léptem bele, mert a srác aranyos volt, kedves, figylemes, érdeklődő, msnen mindig tudtunk beszélgetni aztán elkeztünk járni személyesen is mindig volt témánk, vitt hozott kocsival, bemutattuk egymást a szüleinknek, és 1 hónap után kezdtem rájönni, h én nem érzek a srác iránt semmi és ezt kár eröltetnem, úgyh szakítottam vele. 20/L
2010. szept. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én már csak úgy mennék bele kapcsolatba, hogy szerelmes vagyok. Érzelmek nélkül nincs értelme. 20/l
2010. szept. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Moszuke ***** válasza:

kétszer követtem el azt a hibát hogy olyannal jártam akibe nem voltam szerelmes.


az első 2napig tartott, még általános iskolás koromba. betudható annak hogy idióta tini voltam.

a másik pár hónapja volt, kb 1 hónapig tartott.

vele azért jártam mert adtam egy esélyt a dolognak, hátha beleszeretek a lány "énjébe"

(számítottam arra hogy a első szépségével ellensúlyozza a külseje hiányosságait, de nem tette)


mind két esetet utólag megbántam, mert játszottam a lányokkal. egy patkány voltam. többet nem követem el a hibát:)

*megkövezi magát*


tehát a válasz:

nem


22.fiú

2010. szept. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
de persze hosszab távon csak úgy maradtam eddig kapcsolatban vkivel, h szerelmes voltam bellé
2010. szept. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Attól függ mit nevezünk járásnak.

Ha csak azt, hogy találkozgatsz valakivel vagy találkozgatsz+szexelsz akkor nem.

Hosszabb ideig, meg úgy hogy komolyan gondolom nyilván nem lennék valakivel akit nem szeretek.

28/L

2010. szept. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az eddigi egy alkalomnál így volt. 19F
2010. szept. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Alapkövetelmény.


19/F

2010. szept. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!