Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják, hogy örömlánybó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy örömlányból lesz a legjobb feleség?

Figyelt kérdés
4 éve élek együtt a párommal, lassan esküvőn gondolkozom. Kiderült pár hónapja viszont, hogy előttem közvetlen ilyen puncs.hu stb oldalakon több tehetős sugardaddy jelölttel is "próbálkozott". Beszélgettek meztelen képeket kéregettek, de elvileg nem kaptak, személyes találkozóig meg végképp nem jutottak el. Persze ez az elmélet, amit én tudok... Kicsit megingott bennem a dolog, hogy szívem választottjában egyáltalán megfordult a dolog, hogy pénzért árulja a testét... Barátaim azt mondják akkor belőle lesz a legjobb feleség... elvegyem?
2022. nov. 7. 23:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
🙈🙉🙊
2022. nov. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
Puncs.hu-n nem szeretném látni a gyerekeim anyját. Ha itt volt, akkor a pénz igencsak fontos a hölgyikének. Ha talál egy gazdagabb fickót nálad, pakol és megy. Gyereket is símán elhagyja az ilyen. Én nem venném feleségül, de már el is hagytam volna a puncsos macát.
2022. nov. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
Barátaid megdugták v meg fogják dugni.
2022. nov. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
21%
Komolyan elhiszed hogy csak képeket küldözgetett? 1 nőre 50 dady jut!
2022. nov. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Azért nem egy 5 éves gyermek vagy, hogy ennyire naív legyél :D Recsegtették a nőd oldalát rendesen, de ezek majd csak házasság után buknak a felszínre. Egyébként azért mondják, mert van tapasztalata az ágyban, sok mindent átélt, tudja hogyan tegyen boldoggá. Persze ez csak akkor működik, ha a társadalom által rásütött stigmával nem foglalkoztok.
2022. nov. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Semmi nem tamasztja ala, hogy egy kifacsart ertekrendu ember, miert lesz eppen jo feleseg. Az ellenkezojere tobb pelda van.
2022. nov. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Hihető, hogy a barátaidnak elmondod, hogy leendő feleséged curv@ volt.
2022. nov. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Valakitől kérnem kellett erről véleményt, mert én szeretem a csajt. Nem mondanám hogy k@rva volt, szerintem nem is történt semmi, de fent volt az oldalon, egyezkedett faszikkal, azok képeket kértek, de mielőtt elküldte volna, beírta nekik hogy bocs mégse meggondoltam magam... ez biztos, bár nem tudom ezen az egykettőn kívül volt e más. Nem tudom tervezhetek e egy ilyen nővel, nekem kicsit visszás az ilyen..
2022. nov. 7. 23:50
 9/14 anonim ***** válasza:
36%
Kerdezo, elarulom neked hogy a nok 80 szazaleka ( akar kep nelkul) kivancsisagbol regelt mar az oldalra. Ki ne almodozna jokepu gazdag faszirol akivel egymasba szeretnek es luxusban elhetnek? De ez csak ennyirol szolt.
2022. nov. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
Hazugsag.. nax kielt novel akinek mar nem szamit a szex es a penz jobban erdekli.
2022. nov. 8. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!