Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elfogadható az, hogy egy 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható az, hogy egy 30 fős kereten belüli esküvőnkre bizonyos családtagok helyett a legjobb barátokat hívjuk meg?

Figyelt kérdés
Van anyagi keretünk, mi két kisgyerekkel meghúztuk a határt hogy mennyi vendégre tudunk bérelni helyet, fizetni mindent stb. Ebbe a 30 főbe azok vannak benne, akik a legfontosabbak nekünk és akikkel rendszeresen tartjuk a kapcsolatot. A nagynéném viszont kiakadt, hogy nem hívom meg a féltestvéremet, azt aki teljesen más korosztály, nem együtt nőttünk fel és egy évben egyszer beszélünk Karácsonykor pár mondatot. Ellenben meghívtam két legkedvesebb barátnőmet és gyerekeiket, akik mindig támaszaim voltak, akikkel rendszeresen tartom a kapcsolatot és mindig segítettünk egymásnak. Nagynéném még azon is kiakadt, hogy nincs több pénzünk erre, meg hogy párom úgyis jól keres (mintha olyan jól tudná hogyan élünk). Nem tudom már én is mit gondoljak. Ő alapvetően nem érti meg ezt, mivel egy elsőáldozásra is százezreket költenek, mi meg szerényebben gondolkodunk. Mit gondoltok, bunkók vagyunk?
2022. jún. 28. 18:53
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
94%
Mi köze a nagynénédnek a te esküvődhöz? Leállítottam volna, hogy majd a saját esküvőjére a saját pénzén azt hív meg, akit akar.
2022. jún. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
81%

Nem, elfogadhatatlan!


Ja nem, a kutyát nem érdekli.

2022. jún. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nagyon anyagias és sajnos az anyagi részét nem érti ennek a történetnek. Amúgy tényleg nem kellene beleszólnia.
2022. jún. 28. 18:59
 4/41 anonim ***** válasza:
16%
Elfogadható,te döntésed, de ha tényleg erről van szó,mi történne,ha a 30 fős határt felemelnéd 31 főre?
2022. jún. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
96%
"sajnos az anyagi részét nem érti ennek a történetnek" - de miért kéne értenie? Még egyszer kérdezem: mi köze hozzá? Ez a ti eseményetek, ti vagytok a házigazdák, ti fizetitek és ti majd eldöntitek mennyit szántok rá és kit hívtok meg. Nem tartoztok neki sem beszámolóval, sem magyarázattal.
2022. jún. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Mindenesetre arra is kíváncsi lettem volna, hogy mások mit gondolnak arról, hogy bizonyos rokonok helyett barátokat hívunk.
2022. jún. 28. 19:02
 7/41 anonim ***** válasza:
96%
Nem egyértelmű, hogy azt hívsz meg az esküvődre, akivel jóban vagy, akivel tartod a kapcsolatot, és akit mondjuk akarsz? Állítsd már le a nagynénédet, ez a te esküvőd, a te életed, amúgy meg, ha egy ilyen "nehéz" döntésre nem vagy képes, ott már baj van.
2022. jún. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
14%
nagynéni ad majd a kasszába, ezért veszi a bátorságot hogy beleugasson és ti is ezért hagytátok egyáltalán hogy végigmondja.
2022. jún. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim válasza:
89%

Mi is így csináltuk. Persze volt pampogás, dehát mondtuk, akinél a kasszakulcs, az szabja a feltételeket. Apósomnak nem tetszett, mondtam neki, hogy ha gondolja, akkor írja a listát, megmondom az egy főre jutó költséget, és amint azt leperkálja, adom a meghívókat. Így ugye már nem is volt akkora baj, hogy csak 20-an vagyunk. ;)

Akit akkor nem hívtunk meg (7 éve), azokkal azóta sincs kontakt.

2022. jún. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
95%

Igen, elfogadható, mert a saját esküvőtökre azt hívjátok meg, akit ti akartok!


Én pl. egyik rokonomat sem hívtam meg.

2022. jún. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!