Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi pénzt adtál/adnál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzt adtál/adnál a legjobb barátodnak nászajándékba?

Figyelt kérdés

Körülbelül 25-26 ezerre jön ki nekik az étel, ital per fő.

Mennyit illik ajándékba adni?

Párom most nem keres semennyit, én 280at/hó, ezt ők is tudják nagyjából.



2022. márc. 21. 13:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Legrosszabb esetben is illik adni annyit, ami fedezi a költségeiteket. Te tudod, hogy mennyi fér bele a költségvetésetekbe. Ha nem álltok túl jól anyagilag, mert ketten éltek a te fizetésedből, akkor biztos megértik és nem lesz belőle sértődés, ha csak ezt a minimumot tudod odaadni.
2022. márc. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ketten 60 ezret ha adtok, az már jó ilyen esetben.
2022. márc. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
60 ezret én is adnék két főre, ha ez az ellátásunkat kb lefedi. Akkor is, ha nem keresnénk túl jól.
2022. márc. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én 80 ezerre gondoltam, csak nem tudom mások mennyit szoktak. Az anyagi helyzetünket azért írtam le, mert több százezret nem engedhetünk meg magunknak,még akkor sem ha más annyit ad.
2022. márc. 21. 14:07
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
80 ezer szerintem bőven elég. Semmiképp sem kell százezreket. Nem is rokon.
2022. márc. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
34%
Nem mennék el, ha most lenne, mert kajára is alig van pénzem. Szar lenne, de nem tudok egy napra egy étkezésre most 10 ezret se kiadni.
2022. márc. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
21%
Semennyit. vennék neki egy 10. kenyérpirítót.
2022. márc. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
Kedves 7-es, akinek ilyen jóindulatú barátai vannak, ellenségre már nincs is szüksége;)
2022. márc. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%

Off:"Nem is rokon."

És? A rokont kapod, a barátot választod. Egy barát semmivel sem kevesebb egy rokonnál.


On: a férjem egyik legjobb barátjának esküvőjére wellness hétvégét ajándékoztunk. Értékre kB 60 ezer, de nem akartunk simán pénzt adni, így emellett döntöttünk. Egyébként az összeg teljesen jó, ha ennyi belefér a keretbe.

2022. márc. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
30%
Nem értem, miért hír, hogy drágul a paradicsom, ha csak úgy zsebből mennek ilyen összegek haveroknak.
2022. márc. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!