Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tiszel vagy fél tőlem a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiszel vagy fél tőlem a párom szerintetek ?

Figyelt kérdés

Nagyon szemtelen volt velem hetekig minden nap fel idegesített valamivel el ment úgy hogy nem szól.egyhete barátaim élőt flegmán beszélt velem le égetett előttük rám öntötte a kávét. Meg vártam meg el mennék tőlünk kérdőre vontam hogy mi baja van miért kellet ezt csinálni el kezdett ordítani 195cm vagyok ő 165 meg lökött engem én pofon vágtam le esett a földre anyámat a szájára vette fel húztam a polojánál fogva és kapott meg egyett igen tudom nem lett volna szabad undorító vagyok ne neveztem magam férfinek stb.

Azóta más lett nem veszekszik arra érek haza munkából kész az étel ki van szedve nem ordibál velem a semmi miatt barátaim előtt is bocsánatot kért tőlem tisztelettel beszél velem, nem tudom hogy most fél tőlem vagy csak meg tanulta végre hogy hol a helye. Még kérdeztem tőle hogy miért volt velem olyan de csak még ölelt és újra bocsánatot kért. Kérdeztem tőle azt is hogy fél-e tőlem azt mondta nem de lehet hazudott nem tudom egyre jobban aggaszt hogy lehet fel tőlem szegény


2022. nov. 8. 13:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Sajna ez a viselkedés bizonyos helyeken teljesen normális.
2022. nov. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
65%
Újabb kamu story… hogy a verés kell a nőknek.. jah hát persze ha a párom felpofoz 1x 2x még ömlenek is neki… szerintem megcsalt azért van lenyugodva, mondom ezt nőként, bár meg is érdemelted :)
2022. nov. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Nem kamu a story és biztos vagyok benne hogy nem csalt meg
2022. nov. 8. 13:43
 4/29 anonim ***** válasza:
92%
A párod és te is szánalmasak vagytok. Ő egy flegma kis picsa, te meg egy gusztustalan vadállat vagy. Nem hogy férfinak, vagy nőnek, de még embernek se nevezzétek magatolat.
2022. nov. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%

Minden oka megvan, hogy féljen.

Amúgy neked nem mindegy? Ez volt a célod, "hogy tudja, hol a helye". Elérted. Most mi nem jó?

2022. nov. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Nem képzeld nem mindegy mert szeretem és bánom hogy még ütöttem hidd el ! De valamilyen szinten meg érdemelt
2022. nov. 8. 13:59
 7/29 anonim ***** válasza:
70%
Csak a pénzért van veled. Amúgy le se tojik. Amint talál más pénzed fickót ott sincsen.
2022. nov. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan hogy meg érdemli, ez nem érdem. Te meg szégyelld magad.

Az alap testfelépítés más a nemeknél. Gondolom egy egy súlycsoportban lévő hapsinál 4x átgondolod hogy neki ugorj e akkor is ha számodra megérdemelné”-én viselkedik..

2022. nov. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas kamu. Incelke ábrándozik hogy milyen kemény lenne 🤡
2022. nov. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
-en*
2022. nov. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!