Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha még egy büdös szájú zsiros...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még egy büdös szájú zsiros fülű krapeknek is lehet nője,akkor az ide írogató 40 éves 0 kapcsolatot eddig felmutatók alienek?

Figyelt kérdés
2022. nov. 8. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
én sokkal undorítóbb jelenség vagyok mint akit leírtál, azért is kerül mindenki.
2022. nov. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vannak köztük teljesen normális külsejű emberek is mint például én is, én férfi vagyok de nők között is ismerek olyanokat akik külsőleg nagyjából hasonló kategóriába sorolhatók mint én. Nem kell szörnyeket, vagy szélsőségesen visszataszító embereket elképzelned. Az egyedüllét inkább abban gyökerezik hogy ezek az emberek jellemzően introvertáltak, aszociálisak. Nem járnak közösségbe, nem ismerkednek, csinálják a napi rutinjukat, hobbijaikat,amikkel tök jól elvannak viszont ami ezen kívül van az már diszkomfortos érzés nekik. Szóval a saját kis világukban élnek láthatatlan de áthatolhatatlan falakkal körülvéve. Szerintem így már talán meg tudod érteni kérdező hogy így tényleg nem sok esélyünk van belebotlani a nagy Ő-be.
2022. nov. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyenek az igények.

Ha megfelel egy elhízott ronda csaj is, akkor viszonylag könnyen lehet párt találni.

Ha olyan nőt szeretnél aki néz is ki valahogy, akkor már nem olyan egyszerű a helyzet.

Egy olyan lány aki nem csúnya és nem túlsúlyos kb úgy válogat, ahogy akar.

2022. nov. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!