Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 40 eves ferfi miert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 40 eves ferfi miert nem akar komoly kapcsolatot, csaladot?

Figyelt kérdés

Nem volt meg nos, hosszabb kapcsolata sem.

Engem konnyen eldobott, nem akart komolyat.

40 eves, senkije sincs. Csak a biciklije, es a szomszed macskaja- ezekert odaig van.

En nem kellettem neki.

Ez lehet eletcel?


2013. máj. 11. 17:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem volt még olyan nő, akibe beleszeretett.
2013. máj. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
talan volt, csak mar kiabrandult es nem hisz a tundermesekbe :)
2013. máj. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy sosem volt elég senkinek sem Ő, és inkább éli csendben a saját kis életét. Érthető valahol.
2013. máj. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
a család lehet életcél?
2013. máj. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Én már túl vagyok egy családon, komoly kapcsolatot én se szeretnék már.

F/40+

2013. máj. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
En szerettem, de o nem becsult meg. A szomszed macskajat nagyobb becsben tartotta.
2013. máj. 11. 18:11
 7/18 anonim ***** válasza:
Mintha a pasimról írtad volna...
2013. máj. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán az ilyen típus is beleszerethet valakibe, de még akkor sem biztos, hogy a család lesz az életcélja. Azt kéne megérteni, hogy nem vagyunk egyformák, nem egyformák a céljaink. Ő lehet, hogy magának való ember, nem vágyik társaságra, a pénz utáni hajszára, nem vágyik családra sem, csak csendes, nyugodt életre csak úgy magában.
2013. máj. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Remelemnem egyrol beszelunk :)
2013. máj. 11. 18:15
 10/18 anonim ***** válasza:

"En szerettem, de o nem becsult meg. A szomszed macskajat nagyobb becsben tartotta."

Valószínűleg nem viszonozta az érzéseidet, nem szeretett beléd úgy igazán, vagy nem egyeztek a céljaitok, a jövőképetek.

2013. máj. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!