Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
A párommal 3 éve vagyunk együtt. Megbeszéltük, hogy nem nagyon követgetünk be lányokat fiúkat instán, mert mindkettőnket zavar. A kapcsolatunk 1 évében, volt olyan, hogy naponta 2 csajt is bekövetett. Kissebb veszekedés árán befejezte, mert nem esett jól le ment teljesen az önbizalmam, és fordított esetben ő ki akadt volna.. na de most 3 év után, megint elkezdte minden nap bekövet 1/2 csajt és nem esik jól, nem látom értelmét ha velem van minek kell ennyi csajt bekövetni, egy szingli fiú nem követ befele lányokat ilyen gyakran… mondtam neki hogy nem esik jól, azt mondta ez csak egy követés, velem van engem szeret:)) Velem van a probléma, vagy ez másokat is zavarna már? (Egyébként ismerem a lányokat és ő is ismeri őket hát had ne mondjam elég pasifalók, nem kell nekik könyörögni a dologért)
2022. nov. 8. 14:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ha a való életben is ismerik egymást, akkor az nem gáz 🤷🏻‍♀️ ennyi erővel ki is törölhetné minden közösségi oldalról a női ismerőseit.

Amíg nem látod azt, hogy folyamatosan chat-elget velük, addig próbálj megbízni benne :)

2022. nov. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Na meg nekem állt, hogy miért nézem, azért nézem mert anno véletlenül vettem észre hogy naponta 2/3 csajt is bekövetett, s likeolta a 2-3 évvel ezelőtti képeiket.. nem esett jól lement az önbizalmam, hogy én nem vagyok jó esetleg mást keres…megnézem néha kiket követ de emiatt csak, de én nem nyulkálok a telefonjába nem kérem számon.. csak bánt es nincs már semmi önbizalmam
2022. nov. 8. 14:34
 3/17 A kérdező kommentje:
1. Személyesen nem ismerik egymást csak egy községben laknak, de nem is azzal van bajom ha be követ egy-egy csajt. Hanem azzal hogy naponta 1-2 csajt. És tudja hogy nem esik jól. Én egyszer ezért mérgemben 1 fiút követtem be, elküldte neki a fiú, hogy elfogadhat..:)) na én kaptam lebaszást azért az egyért :)
2022. nov. 8. 14:36
 4/17 anonim válasza:
50%

Függ a párod stílusától is.

Például nekem van olyan "lájkolóm", aki kollégám, és be szokta lájkolni kolléganők képeit, meg más csajokét is, viszont mindenki tudja róla, hogy szereti a feleségét, meg egy végtelenül normális, kedves pali, aki nem csajozási szándékkal lájkolgat.


Ha a te párod is ilyen, szerintem nem kell aggódnod.

2022. nov. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Az én párom olyan, hogy ha én likeolnék meg követgetnék befele fűt fát, akkor lehet már nem is lenne velem. Pláne azok után, hogy ha megemlítené hogy zavar s mégis csinálnám, azt mondanám hogy ne nézze 😅
2022. nov. 8. 14:44
 6/17 anonim ***** válasza:
46%
Kívánom, hogy ennél nagyobb problémád sose legyen.
2022. nov. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mert ő azt mondta, hogy mire való, hogy nézem, “ellenőrizgetem” :))) na meg “kontrolálom” de nem tudom az mióta kontrolálás ha néha megnézem kiket követ.. de azt is azért nézem, mert okot adott rá máskülömben eszembe sem lenne. Meglátná ha olyan barátnője lenne aki mindig nézi a telefonját, mindig hívogatja… na az a kontrollálás én sose csináltam ilyesmit
2022. nov. 8. 14:48
 8/17 A kérdező kommentje:
6. Köszi szépen :) nem ez a legnagyobb problémám sajnos. Mindenkinek más :) és mint a kérdésben, megkérdeztem, hogy velem vaj a baj, vagy másat is zavarna ha a barátja naponta több csajt is bekövetne, mint aki a megszállotja ennek, úgy hogy tudja hogy zavar. Persze hogy azt gondolom, hogy más kellene neki vagy miért csinálja nem értem. De nem sok önbizalmam maradt már. Mert na kellemetlen együtt vagyunk több éve mire jó ez nem értem…
2022. nov. 8. 14:52
 9/17 anonim ***** válasza:
42%

Itt a kerdo onbizalmaval van a problema!!

Beteges birtoklasi vagya van.

N

2022. nov. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
9. Nincs birtoklási vágyam köszönöm szépen. Sose kötekszem, hogy mit miért csinál, csak amikor én bekövettem valakit nem tetszett neki, akkor nem értem neki miért szabad sőt ilyen mennyiségben. Nem tudom kapcsolatban vagy e de neked sem esne jól ha a parod csak a lányok bekövetése után járkálna :) mert azt csinálja. Egy kapcsolat 2 emberről szól, ha a másikat zavarja valami változtatunk. Őt zavarta én nem követtem be többet senkit, tiszteltem ennyivel, mert nem ér nekem semmit naponta fiúkat bekövetni
2022. nov. 8. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!