Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban ekkora hányadék ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ekkora hányadék ember lennék?

Figyelt kérdés

Férjemmel 9 éve vagyunk együtt. Első 2 évben megcsaltam vagy 4 emberrel, egyik a lakótársunk volt. Neki mentem kássel. Aztán felakasztottam magam, meg mindig baszogattam midenféle hülyeséggel, hogy pl. soha nemszeretett. És már az elejétől kezdve folyton baszogattam. Folyton ittam és nagy mennyiségű nyugtatókat vettem be. 500 km-t jött hozzám, hogy velem legyen mikor először bekerültem zártra. Ekkor költöztünk össze


Szóval ezután meg 2 évig ő kezdett el fizikailag bántani (karszorítás, elég durván kitekerte a kezem.) Megalázott nagyon csúnyán 20 ember előtt, de voltak apróbb bántások mások előtt is. Igazából már nagyon régóta szenvedek a függőség abbahagyásával, és nagyon úgy néz ki, hogy most célba fogok érni. Már 1 éve nem iszom, 4 hónapja a nyugtatót is elhagytam. Egyszerűen soha nem jött még fel ennyire bennem az a csúnya megalázás a 20 ember előtt.


Szóval most azt érzem, hogy talán jobb lenne, ha soha többé nem lenne kapcsolatom és fontolgatom is a válást (tudom nevetséges). Szerintem én alkalmatlan vagyok egy kapcsolatra.


Pszichológusom szerint én túl sok traumát szenvedtem el és nem vagyok rossz ember csak így alakult. De nagyon azt érzem, hogy egy okádék ember vagyok. Mikor a 20 ember előtt alázott, akkor emlékszem, hogy a poszttraumás stresszem miatt engem okolt, hogy valójában én baszogattam a sulis társaim meg a családom, és tökre azt érzem, hogy igaza volt.


Lehet nevetséges, de tökre azt érzem, hogy nekem soha többé nincs szükségem kapcsolatra. Igazából közös cégünk van, szóval nem tűnhetek el egyszer csak az életéből.


Egyébként ő azt mondta, hogy nagyon jó most a kapcsolatunk mióta leraktam a függőségeket és úgy szeret mint az elején, csak most jobban, mert mindennap lát engem.


2022. nov. 9. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
30%

Nos, szerintem orulj, hogy eddig turt a ferjed! Ezek nagyon durva dolgok...

20 ember elott megalazott? Ez a legnagyobb traumad? Inkabb gondolkozz el azon, hogy mi vezetett oda, ahova!

Becsuld meg azt, ami most van es probalj vegre normalisan viselkedni! A multat nem tudod megvaltoztatni...

2022. nov. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Hát szép pár vagytok.

Én valahol értem, hogy vannak ennyire provokatív nők, akik minden férfiből ezt a rosszat váltják ki, igazából te addig nem nyugodtál volna.

Hát igen, jót tennél mindenkinek, ha kerülnéd a férfiakat..

2022. nov. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem ez volt a legnagyobb traumám életemben úgy őszintén, és én nem mondtam semmi olyat, hogy ő volt a szar. Sőt én is azt látom, hogy nagyon nem érdemlem meg, hogy velem legyen.


De ezzel az egész szerelem dologgal kapcsolatban kb. úgy érzek, hogy egyszerűbb lenne egyedül.


Igazából, ha ő akkor nem tartott volna ki mellettem, akkor most valószínűleg már hajléktalanként tengetném az életemet nagyon nagyon sok ok miatt. Most meg itt vagyok, sikeres a munkámban, végre vannak barátaim, akkoriban nagyon nem akart senki se a barátom lenni. Folyamatosan bátorított a munkában is, tanácsokat adott mindenben. Egy nagyon nagy lelki támaszról beszéhetünk. Szüleim időközben kitagadtak, de emiatt nem érzek semmi fájdalmat, sőt, inkább megnyugvást, hogy soha többé nem kell velük foglalkoznom.

2022. nov. 9. 13:56
 4/10 anonim ***** válasza:
14%
Hàt ez a szöveg kicsit sok volt! Ha a fele igaz akkor úgy szopnàl mint a kis angyal minden nap: az is kevés lenne hogy veled legyek.
2022. nov. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mit gondoltok, miért maradhatott velem?
2022. nov. 9. 14:08
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Na ez egy marha jó kérdés...
2022. nov. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Annyira szégyellem magam, hogy ráadásul miatta jöttem csak rendbe.

emberileg egy nagy 0 vagyok.

2022. nov. 9. 14:19
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A múlton nem lehet változtatni, de a jövőt még alakíthatod. Nem vagy hányadék, ha felismerted a hibákat.
2022. nov. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%

"Aztán felakasztottam magam"



Van a hullahazban Wi-Fi?



38F incel

2022. nov. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:

Kezdjük ott: Mi az, hogy megcsalom a párom a lakótársaimmal, mert így van kedvem? Ez nekem már szakítóok. Úgy, hogy 500 kilométerre vagyok, az még súlyosbító körülmény. Mi a kisf*szom bojtját tegyek ellene ha egyszer fizikailag nem vagyok jelen?!


Aztán oké... Keresed a halált. És emellett tönkreteszed azt, akit állítólag "aaaannnyiiiraaa" szeretsz. Félreértés ne essék: Nem kell félteni a t. partneredet sem, amilyen megnyilvánulásai voltak... Csak a magam részéről nem várom meg, hogy előjöjjön belőlem a vadállat. Elvileg a majom már lemászott a fáról...


Megnyugtatlak, velem csinálod ezt meg, kiraklak mint macskát az anyagcsere okán. És utána akár a Dunából a Tiszába is ugorhatsz. Nem az én felelősségem.


Amúgy meg nálam nem fér meg egy kontextusban a szeretet, és a másik megalázása... Egy biztos: Válás, aztán csoki.

2022. dec. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!