Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szülői megcsalás lebukott az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülői megcsalás lebukott az apám (? )

Figyelt kérdés
Lebukott a faterom(45)előttem az édes anyám még nem tud róla egyenlőre.Jelenleg nem tudok tisztán gondolkozni ,hogy mit is csináljak. Meghallgatnék egy két véleményt, tanácsot...Borzalmasan ideges vagyok legszívesebben kivégezném mind a 2 szerencsétlen hulladékot ráadásul kb egy velem egykorú kis ótvaros riba'ncal tette a gyereke lehetne max 20-25 éves

2014. febr. 20. 15:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
5%
nem a te dolgod
2014. febr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
0%
Csináljatok gruppenbw
2014. febr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
29%
remélem nekem is jut majd 40 évesen vmi fincsi fiatal lány.
2014. febr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
istenem most mellékeljétek már a nyomorék ,debil hozzászólásokat inkább olyanok írjanak akik már voltak hasonló szituba létszíves..
2014. febr. 20. 16:01
 5/29 anonim ***** válasza:
Mond el az édesanyádnak és állj mellette !!!
2014. febr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
19%
8 éve váltak el a szüleim hasonló okok miatt, nem a te dolgod, hagyd a felnőttekre.
2014. febr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
# 1 Mi az ,h nem az én dolgom? te miről beszélsz?.....
2014. febr. 20. 16:05
 8/29 anonim ***** válasza:
0%
Én is a fiatal csajokat hajtom,ne csodálkozz rajta, beszéld meg fateroddal... 39F
2014. febr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Nem az én dolgom ,h hátba szúrja ,átbasz'sa az anyukámat és ha ez kiderül tönkre teszi lelkileg ez nem az én dolgom?????!!!!!!
2014. febr. 20. 16:06
 10/29 anonim ***** válasza:
61%

Mindenek előtt dönts el hogy te mit szeretnél: ha a szüleid szétmennének vagy ha együtt maradnának, bár nem tudom hogy milyen a családi helyzeted, de ha már megcsalásig ment a dolog akkor nem lehet túl harmonikus. Lehet ha nem derülne ki akkor is szétmennének, szóval ezt neked kell tudnod és hogy anyukád hogy reagálni.

Én előbb apuddal beszélnék hogy vagy elmondja ő X időn belül anyukádnak hogy megcsalta, vagy te tálalsz ki. De mondom, ehhez tudni kéne hogy milyen a szüleid viszonya.

2014. febr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!