Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után alakult úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után alakult úgy hogy nem kívántátok a párotokat, hány évesek vagytok most?

Figyelt kérdés

Én lassan 2 hónapja nem kívánom a szexet, nem is hiányzik, tegnap volt egy röpke, de nem sok kedvem volt hozzá. Én 35/N

Párom 44

7 éve vagyunk együtt


2022. nov. 10. 14:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi az oka, hogy ez kialakult?
2022. nov. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Eddig még sosem fordult ilyen elő. Én 52, férjem 56. 30 éve együtt.
2022. nov. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha "nem volt sok kedved", akkor egyáltalán minek mentél bele így? Akkor szexeljetek, ha mindkettőtöknek van hozzá kedve. Biztos van valami oka. Az okokat kellene megvizsgálni és változtatni (ha lehet).
2022. nov. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Mivel a szeretkezés egy kölcsönösen örömszerző tevékenység, nem arról kellene szólnia, hogy minél előbb túl lenni rajta, egymásrahangolódás (csók, simogatás, kedveskedés, bókok...) szükséges hozzá. Csak akkor csinálni, ha azt érzi az ember, hogy szeretné, nem szabad ezt kötelességnek felfogni, mert nem is az.
2022. nov. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Én akkor nem kívánnám, ha meghízna. 26N
2022. nov. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hogy mi oka lehet az talán hogy 2 hónappal ezelőtt is túl rövid volt az együttlét. A tegnapi hát az meg annál is rövidebb. Elhidegültem tőle. Pedig normális velem de úgy kb mindig ugyanaz van. Önmagától sose talál ki semmit hogy menjünk ide vagy oda.
2022. nov. 10. 16:20
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Akkor beszélj! Mondd meg neki hogy szeretnéd ha hosszabb lenne, szeretnéd ha ujat kitalálna. Mégis hogy a viharba jonne ra ha caz egeszbol csak annyit vesz eszre higy nincs szex?!
2022. nov. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
Gondolom nincs előjáték, kellő ráhangolódás, akkor nem csoda, hogy nem akarod. Ezt mondtad neki, arra mit szólt?
2022. nov. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
20 év után, úgy, hogy van rajta 25 kiló felesleg, semmiféle szexuális vágyat nem érzek iránta. Bár szeretem és nem csalnám meg, vagy hagynám el, de a libidóm a padlón van, igazáből nem is gondolok a szexre, eszembe se jut.
2022. nov. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
10 év után,47/f
2022. nov. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!