Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ti ha nem kívántátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti ha nem kívántátok a szexet, nem is szerettétek a párotokat?

Figyelt kérdés

Elegem van, heti 2x van már csak szex, neki minden mindegy, teljesen unalmas. Amikor szexelünk, akkor kíván, elélvez, kielégít. De néha már könyörögnöm kell nő létemre. Tegnapelőtt sem volt semmi, mondtam h jó, biztos azért, mert azelőtt nap volt, de tegnap is már úgy feküdt le, hogy ő fáradt... én viszont totál fel voltam izgulva. Reggel bejött megpuszilt, hozzámbújt, azt hittem, végre szexelünk, odanyúltam, csináltam neki kézzel, de semmi interakció.... egyáltalán semmi. Én már nedves lettem, és mikor abbahagytam, feküdt még egy kicsit, kinyújtózott és kiment a kertbe.

Elegem van. Ez annak a jele, hogy nem szeret?

Legalább, ha el lennék hízva, vagy csúnya lennék, de nem. Ugyanúgy figyelek a szépségápolásra. Már egy éve vagyunk együtt, és korábban napiszinten szexeltünk, most pedig már csók sem, csak ritkán, ha megkérem (ja, nagyon ciki), akkor pár másodpercig, és elhúzza a száját. Nagyon rosszul esik.

Elbeszélgetek vele erről, de kíváncsi vagyok a véleményetekre.

24/L


2019. ápr. 22. 10:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem erről van szó. Egy év után ez kb átlagos mennyiség a párok nagy esetébe. Itt az a baj, hogy nektek eltérő az igényetek. Neki kevesebbre van igénye, ennyi, de attól még szerethet.
2019. ápr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
41%
Lehet, hogy régen sem szeretett úgy igazán, csak külsőre tetszettél, de nem volt annyi önismerete, vagy őszintesége, hogy bevallja, hogy nem lobbant fel benne szerelem. Akkor most nem lenne ilyen probléma.
2019. ápr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Úgy-úgy ahogy az 1-es írja. Heti kettő az átlagosnak mondható, valaki még annyiszor sem csinálja. Te vagy túlfűtött.
2019. ápr. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
32%

1 év után ez normális!?!? , első válaszoló hát nem azért de 4 hosszú kapcsolatom volt és mindben legalább 3 év kellett ehhez..

Most a férjemmel 5 év után van az h csak heti 3x, mert a baba miatt ne tudjuk csinálni, amikor szeretnénk.

2019. ápr. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

4-es azt irtam hogy a PÁROK NAGY TÖBBSÉGÉNÉL. Ergo van kivétel, pl ti. De sokaknál ez áll be, a heti 2-3. Ez tény, ne a saját párkapcsolatodhoz méregess.

A probléma az, hogy a Kérdező itt túllihegi a problémáját, azonnal "jajj a párom nem is szeret". A párja sem egy biorobot. Lehet túlhajszolt, lehet jelenleg valami nehézséggel küzd, lehet tényleg csak ennyi az igénye. Ő sem gombnyomásra lesz felizgatva minden egyes nap.


30n

2019. ápr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%

Heti két alkalom az teljesen normális. Havi két alkalom már problémás lenne de ez elég messze áll attól.


Mint mondtad, szexelés közben kíván, elélvez, stb. Ez a lényeg. Ha nem szeretne akkor szexelés közben is csak unottan bámulna maga elé.


Ebben az esetben szerintem csak neked kell megértőnek lenned, hogy ő nem kívánja annyiszor a szexet mint te. Van ilyen, de ez nem jelenti azt, hogy nem szeret.

2019. ápr. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! Egyszer már szakított velem, azzal, hogy nem szeret, sajnálja, de nem megy neki. Akkor 2 hónapig nem is beszéltünk. Utána felkeresett, hogy mindigis szeretett, csak voltak olyan problémák amiket nem lehetett máshogy megoldani. Szakítás után megváltoztam és jobb lett
2019. ápr. 22. 10:52
 8/17 anonim ***** válasza:
88%

Na Kérdező ez máris más kontextusba rakja a problémát. Pl mi volt az, ami nem működött? Amiért szakított veled?

Engem pl a párom folyton cseszegetne azzal, hogy mikor lesz szex, én csípőből még jobban bezárnék, ezt tudom magamról.

2019. ápr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
49%

Oké, te 24 vagy. A párod milyen idős?


Megértelek, húszas éveinkben elég volt összenézni és szex. Napi többször is. A szexért, minden munkát képesek voltunk abbahagyni.

2019. ápr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%
Amúgy nincs annál lohasztóbb egy férfi számára, ha "parancsra" kell dugnia. Szóval az erőltetéssel csak még rosszabb hatást lehet elérni. Ez nem ógy van mint a nőknél, hogy ha nincs kedvem akkor is max. szétteszem a lábam, oszt jóvan. Ha nem jön magától, akkor hagyni kell.
2019. ápr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!