Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után alakult úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után alakult úgy hogy nem kívántátok a párotokat, hány évesek vagytok most?

Figyelt kérdés

Én lassan 2 hónapja nem kívánom a szexet, nem is hiányzik, tegnap volt egy röpke, de nem sok kedvem volt hozzá. Én 35/N

Párom 44

7 éve vagyunk együtt


2022. nov. 10. 14:38
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Természetesen szoktunk beszélgetni, meg ha gond van én mondom.
2022. nov. 11. 19:03
 12/13 anonim ***** válasza:
A pároddal mernél mereszebb lenni? Úgy nyúlj hozzá, hogy egy kicsit éreztesd vele azt, hogy nem gáz ha rövid az aktus mert lehet folytatni máskép is, hogy további élvezetet nyújtosn amíg tart akció.
2022. dec. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hidd el elég sok mindenben benne vagyok. Legutóbb vettünk egy élethű vibrátort, azóta újra feldobtuk a kapcsolatunkat. Ha esetleg rövid az aktus, azzal folytatjuk tovább. Vagy épp előtte.
2022. dec. 16. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!