Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ez okozhatja h kételke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ez okozhatja h kételkedem?

Figyelt kérdés

A gyerekvállalás kapcsán Vele.


Nem mondom h nem kell pihenni nem erről van szó. Csak nála mindigvez van hogy amint van ideje mindegy hogy 1nap v 3hét ő akkor csak pihen.


Máskor meg a hétköznapokban meg ha vlmi váratlan történik vagy segíteni kell,vagy akármi ő egyből azzal jön h ő neki semmire nincs ideje meg el van maradva a dolgaival.


De ha meg van ideje akkor csak ül a tv előtt, mobilozik.

Nincs úgy mint másnál h munka után vagy ha van szabadidő akkor halad az elmaradt dolgaival..

Ezt próbáltam elmondani neki de mindig azt mondja h ő a rossz és a hibás,meg ő nem jó..


Ha gyerek lenne attól tartok ez még rosszabb lenne..


2022. nov. 10. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hadd pihenjen. Másra vágytok, más az életritmusotok, sőt valószínűleg az életfelfogásotok is.

Kár.

2022. nov. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mikor tűnsz már el végre innen? Ilyen palim lenne, mint amilyen te vagy, én is állandóan pihennék. Nem értem a csajt sem, hogy miért pont a te génjeidet akarja. Tragédia vagy, Ember!
2022. nov. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mit aggódsz ezen? Szex nélkül soha az életben nem lesz gyerek.

Amúgy te láttál már gyereket közelről? Mert akkor tudnád, hogy a csajodnak pár évig pisilni se lenne ideje, nem még feküdni egész nap. De te az a típusú vagy, aki a közös gyereküket szoptató anyában is csak azt látja, hogy éppen pihikél, a ház meg szalad.

2022. nov. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!