Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nincsenek már rendes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nincsenek már rendes, megbízható lányok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen azt tapasztalom, hogy MINDEN olyan lány, aki csinos, és érdekli a férfiakat, beképzelt, számító r*banc. Általánosítok? IGEN. Elég sokkal találkoztam már ahhoz hogy reprezentatívnak tekinthessem a mintát. Egyszerűen mindegyik sekélyes, beképzelt, megbízhatatlan. Ha egy férfi elkezdi komolyan venni őket, csak eljátszadoznak vele, átverik, megalázzák. És nem csak a plázacicákról beszélek.

Nők válaszára nem vagyok kíváncsi mert úgyis tudom hogy miket mondanának. Inkább olyan férfiaktól szeretnék válaszokat, akik meg tudnak cáfolni, akik találtak normális lányt. Mert már lassan oda jutok, hogy inkább én is belesz@arós szoknyapecér leszek aki csak bevágódik a hülye macsós szövegével a nőknél, és 1 éjszaka után nem keresi őket, mert ez kell nekik. Aztán ha meguntam keresek egy csúnya lányt, legalább ők nincsenek annyira elszállva maguktól, és értékelik ha valaki foglalkozik velük.


2010. szept. 29. 11:11
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
100%
Csinos, de önbizalom hiányos nőket keress. Az én barátnőm is olyan volt mikor összejöttünk. Egyik ismerősöm is egy ilyen lánnyal szeretne összejönni, már van kiszemeltje, majd kiderül mi lesz belőle. Kulcs az önbizalom hiány.
2010. szept. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom (lassan menyasszonyom) gyönyörű, okos, megbízható, becsületes, és mindezek ellenére szerény. Sosem volt elszállva magától (pedig neki igazán lenne miért). Ahová megy, mindig megnézik (pedig nem öltözik k*rvásan). Nagyon intelligens, de a legfőbb erénye, amivel egyből levett a lábamról, az az őszintesége. És azt hiszem ezért is működik úgy a kapcsolatunk, mint előtte senkivel. Mert bebizonyította azt, hogy az őszinteségen és az ebből adódó bizalmon alapszik minden. Imádom őt, nincs hozzá fogható nő!

29/F (ő 21)

2010. szept. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy 5 éve vagyunk együtt. 2. voltam
2010. szept. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, nálam meg az maradt le h 21 éves vagyok, tehát nálam egyelőre a 16-22 éves korosztály elérhető...
2010. szept. 29. 11:20
 5/62 Moszuke ***** válasza:
88%

tényleg nincsenek.

megpróbálom kocka nyelven elmagyarázni mért van igazam.


remélhetőleg játszottál már olyan játékkal ahol a karakternek különböző "STAT"jai voltak, amik más-más tulajdonságokat erősítettek.

a legáltalánosabb az pl:

"STR" erődet befolyásolja

"INT" intelligenciádat befolyásolja

"VIT/STM" élet erődet befolyásolja.

stb-stb.


tehát gondold el hogy minden ember amikor megszületik kap X mennyiségű STAT pontot amit el kell osztania. némely embernek kevesebb jut születéskor mint a többinek, és némelyeknek több... nem, bőrszín, hovatartozás függvénye is.(na jó nem vagyok rasszista...)


tehát. egy átlag ember kap 10 STAT pontot.


tesz 6at az életerőre, átlaghoz képest külsőleg szebb lesz. jobb géneket örököl.


tesz 4t az intelligenciára. mondhatjuk úgy is hogy "belső szépség" átlaghoz képest pici fokkal értelmesebb lesz és tud érzelmeket kifacsarni magából.

#####################################################


na most. tegyük fel hogy a legtöbb lány születéskor csak 6 pontot kap.(most bőrszín és egyebektől tekintsünk el)

tegyük fel tesznek 6t a szépségre és nem marad másra pont.

érted már?!


aki csúnya az rendes, aki szép az nem. létezik kettő közti átmenet is.

nagyon ritka hogy a lányok megfelelő mennyiségű pontot kapnak születéskor.


remélem érthető.

szia

2010. szept. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
A csendes, visszahúzódó nőkkel ugyanúgy vigyázz, mint a disco-s ribikkel. Ez saját tapapsztalat. A csendes lányok nagyon veszélyesek. (Általában ritka féltékenyek, kisajátítók, unalmasak is, érdektelenek, csak mennek, mint egy robot, nem élvezik az életet.)
2010. szept. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 A kérdező kommentje:
11:24 Hát ez nagyon tetszett :D Akkor ez magyarázhatja, hogy 30 felett már vannak csinos ÉS értelmes/rendes nők, mert ők addigra már elégszer léptek szintet, hogy a STAT pontjaikkal megerősíthessék az addig gyengébb tulajdonságaikat is, mi? :D
2010. szept. 29. 11:39
 8/62 anonim ***** válasza:
Moszuke, te vagy itt a kedvenc embrem. Olvasom a HSZ-eiet és mindig megmosolyogtat. :) (És burkoltan van benne igazság.)
2010. szept. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 Moszuke ***** válasza:

[...]Általában ritka féltékenyek, kisajátítók, unalmasak is, érdektelenek, csak mennek, mint egy robot, nem élvezik az életet.[...]


nyáááááááááád.. ez milyen igaz. ez nagyon komoly...

jójó a legtöbb csendes lányra nem illik rá az összes jelző de legalább 2-3 tuti.

nagyon nagy arc vagy ember:)

2010. szept. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 Moszuke ***** válasza:

tudom nem illik offolni:



A kérdező kommentje:

[...]...Akkor ez magyarázhatja, hogy 30 felett már vannak csinos ÉS értelmes/rendes ...[...]

így van..:SD


[...]A komment megírásának időpontja: ma 11:39

Moszuke, te vagy itt a kedvenc embrem. Olvasom a HSZ-eiet és mindig megmosolyogtat. :) (És burkoltan van benne igazság.)[...]

kösz^.^

hát ez az egész honlap komolytalan én is csak röhögni járok fel:) bár most suliba vannak a kicsik sajna nem ömlenek a friss kérdések:((

2010. szept. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!