Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl sok férfi energia egy nőben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sok férfi energia egy nőben?

Figyelt kérdés

Gyakran böngészem a tiktokot mostanában és ott óriási trend lett ez a "ha a megfelelő férfivel vagy, akkor a női energiádba lépsz át és nem a férfi energia ural". Nem tudom, ti ezzel mennyire értetek egyet? Egy nő nem lehet igazi nő, ha férfi energia is van benne? Azt állítják, ha férfias is vagy mellette, akkor nem neked való. Én pont olyan karakán vagyok, mint a párom, sőt, szerintem dominánsabb is. Engem alapból nehéz kezelni. Viszont nem is akarok vissza esni abba a korba, amikor gyengébb voltam. Legalábbis ezt hiszem. Vannak itt olyan nők, akikben nagy a férfi energia a párjuk mellett? Nektek mi a tapasztalatotok?


24n


2022. nov. 12. 22:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Fasságokat nézel, kérdező, már ne haragudj.
2022. nov. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Én megszakítanám azzal a kapcsolatot aki elkezd emberi vagy lelki energiákról nekem magyarázni..
2022. nov. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem böngészd kevesebbet a tiktokot! 24 éves vagy, baromi jó lenne, ha nem trendeket követnél, hanem a saját gondolataidat.
2022. nov. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Ezek a kommentek is véleményként szolgálnak igazából, tehát ti nem értetek egyet vele :D

Egyébként nem szándékosan ezeket nézem, hanem ezeket dobálja fel. Viszont ebből van bőven sajnos és felnőtt, 25-45 közötti emberek papolnak arról, hogyha nem hozza ki belőled az igazi nőies nőt a palid, akkor nem megfelelő emberrel vagy

2022. nov. 12. 22:48
 5/17 anonim ***** válasza:
57%

A férfiasság, nőiesség nem létező fogalmak. Akik hisznek ilyen faasságokban, azt hagyni kell.


Megnézel 1 ilyet és dobni fogja fel a többit. Ha feldob valamit, kilépsz. Nem kell végignézni.

2022. nov. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért dobálja fel, mert megnézed. Ahhoz képest, hogy gagyi alkalmazásnak van titulálva nagyon jól megírt algoritmus van mögötte. Kezdj el nézni főzős videókat és utána azokat fogja dobálni.
2022. nov. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Elég amúgy, ha gyorsan tekerek tovább? Kukázni nem kívánom, mert munkámból adódóan csak egy telefon lehet nálam, és amikor 3-4 órán át nem történik semmi és nem mozdulhatok el, akkor nem tudok mást nézni. Könyvet csempesztem már be, de 13 órán át alapból nem a legjobb, mrtt engem pihentet, altat, azt meg munka közben nem kéne.


5os, én nem vagyok durván spirituális, de úgy tudom, még ott is létezik a férfi női energia fogalma

2022. nov. 12. 22:58
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
A telefonodon tudsz könyveket is olvasni, csak mondom. A Cool Reader egy e-book olvasó alkalmazás, amit letölthetsz a Google áruházból. Könyveket meg tudsz letölteni rengeteget, gyakorlatilag csak rá kell keresned a címére. Én két Young Adult könyvsorozatot is letöltöttem már magyarul, úgy, hogy semmilyen letöltő oldalon nem vagyok regisztrálva.
2022. nov. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%

"én nem vagyok durván spirituális, de úgy tudom, még ott is létezik a férfi női energia fogalma"


A Harry Potterben meg vannak házimanók. Nem jelent semmit.

2022. nov. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
Édes istenem, mi kell még ahhoz, hogy értelmes dolgokban akarjatok mélyebbre ásni, ne ilyen idióta holdkórosokon hümmögjetek?
2022. nov. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!