Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok? Szerintetek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Demin117 kérdése:

Mit gondoltok? Szerintetek is a barátnőm féltékeny lehet? Esetleg én látom rosszul a dolgokat? 20/F

Figyelt kérdés

A barátnőmmel már több mint egy éve együtt vagyunk. Nagyon szeretjük egymást, viszont előjött a kapcsolat elején egy probléma.

Van egy lány barátom (legyen most a neve Bogi) akivel nagyon jó kapcsolatban vagyok kb. 5 éve már. De az unokatestvérével 3 éve volt egy "esemény", ami egyetlen alkalom volt és azóta egy szót sem beszéltem vele. Persze ettől független Bogival ugyanúgy beszélünk. A barátnőmmel nyilván megosztottunk minden, így az egy éjszakás kalandomat is a Bogi unokatesójával.

Már előtte nem szívlelte nagyon, hogy a Bogival beszélgetek az unokatesós eset miatt. Viszont ezt átbeszéltük, és később nem okozott problémát. Legalábbis azt hittem nem. A hétén beszéltünk a Bogival, hogy találkozunk és ezt el is mondtam a barátnőmnek is. Nem örült neki. Elmondta, hogy zavarja őt a találkozásunk az unokatestvérével történt eset miatt+ nem akarja és rosszul esik neki, hogy kettesben leszek vele. Átrágtuk a témát... végül elmondtam neki, hogy ha nem akarja, hogy találkozzak vele, akkor nem fogok. Azt mondta nincs gond nyugodtan találkozzak vele ha akarok. Úgy gondoltam rájött, hogy hülyeség volt tőle ez, mivel szeretem őt és egy hülye lány miatt nem hagynám ott. Másnap szóba jött, hogy akkor találkozok Bogival, emiatt ideges lett. Ő azt hitte, hogy le fog esni nekem ebből, hogy ő ezt nem akarja és felfogom. Rákérdeztem, hogy fél-e attól, hogy rám fog mászni vagy akar-e tőlem valamit. Azt felelte nem, csak nem akarja és szarul esik neki, hogy kettsebe leszek vele + zavarja mert az unokatestvérével "voltak dolgok". Rákérdeztem, hogy miért de konkrét választ nem tudott írni. Csak azt, hogy nem akarja. A kérdésem az lenne, hogy szerintetek én vagyok hülye, mert nem tudom felfogni mi a gond vagy az van amit gondolok és féltékeny?


2022. nov. 13. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Igen te vagy a hülye, te örülnél ha volt qrópajtival menne kettesben ide-oda?
2022. nov. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Ha fordítva találkozgatna a Janival meg a Janinak az uncsitesójával, akivel keffentett régen az hogy venné ki magát?
2022. nov. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

"Igen te vagy a hülye, te örülnél ha volt qrópajtival menne kettesben ide-oda?"


Szerintem igyál egy kávét, és ha nem hat, akkor gyúrjál szövegértésre. xD

2022. nov. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Ez szokott lenni, itt is nem egy kérdés van erről, mikor a párjának van ellenkező nemű barátjai. Ezt sokan nem tolerálják.

Te nem érted meg az ő nézőpontját, hogy nem akarja. Ő meg a tiedet, hogy minek akarsz vele talalkozgatni. Szervezz a barátnőddel közös programot inkább. Ha fontos neked, akkor szerintem próbáld meg megérteni és ne rontsd el ezzel.

2022. nov. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom neked miért nem akarja, hogy találkozgass vele, mert arra emlékezteti, hogy unokazesójával is voltál, és nem esik neki jól ez a tudat.
2022. nov. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Na pont ezért nem tud semmit rólam a párom! Amiről nem tud az nem fáj. Lehet haragudni de direkt nem mutatom be a barátaimnak, sőt ők azt se tudják hogy van valakim. Nem ér annyit egy lány hogy a barátokat esetlegesen félre dobd. Legyen az lány vagy fiú barát. Ha a barátnőd nem lesz, még lehet a lányhaver melletted lesz.
2022. nov. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

Legkozelebb ne ossz meg mindent a baratnoiddel, hogy kivel volt egyejszakasod, teljesen irrelevans. Tudom magamrol, hogy ferde szemmel nezek az ilyen HAVERCSAJOKRA (de nem az o UNOKATESOIKRA!).

Szoval a te eseted kicsit nevetseges, eldobni egy baratot, mert annak a valakijevel regesreg volt koztetek valami?? Talalkozz azzal a Bogival, legyel megerto a baratnoddel, mondd el neki tizszer, hogy nincs oka aggodni, olelgesd meg elotte es utana, de tartsd magad az elveidhez.

2022. nov. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

" Azt mondta nincs gond nyugodtan találkozzak vele ha akarok."

Akkor most mit izgul?

2022. nov. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Így van, ha egy kapcsolat miatt kidobsz egy jó havert akkor azt bánni fogod, ha vége lessz.

Másrészt a nőket meg se próbáld megérteni mert lehetetlen..

De ha elmész Bogival lehet beidegesedik és ő meg elmegy Pistikével. Te ismered a barátnőd, hogy képes lenne e az utóbbira, de lehet, hogy egy kicsit össze kellene “barátkoztatnod” őket.

2022. nov. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te buta fx vagy kerdezo. 70iqval miert csajozol?
2022. nov. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!