Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az én problémáim semmit nem jelentenek?

Figyelt kérdés

Nem először veszem már ezt észre.

Ha nekem valami fáj vagy rosszul esik amit ő okozott és szóvá teszem, azonnal robbanás, és hogy soha többé nem akar az adott dologról hallani. Aztán gúnyosan rámförmed, mert szerinte azt várom hogy megalázkodjon, csúszzon másszon, holott szó sincs ilyenről. Majd elkezd ő is vagdalózni, támadni, hogy bezzeg én ez vagy az. Csak annyit mondtam hogy ez a tette nekem most nem esett jól, mivel egész nap magamba vagyok zuhanva és kérdezte mi a bajom.

Már teljesen az van bennem hogy ha nem mondom az is baj, ha elmondom mégrosszabb. Nem értem...



#veszekedés #Vitahelyzet
2022. nov. 14. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
És te vele vagy... aminek oka... mi is?
2022. nov. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele. Ez csak egyre rosszabb lesz. Igen, az elején szar, de idővel kivirulsz majd, ennél még egyedül is jobb!
2022. nov. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Alapjában nem viselkedik így, csak amikor ilyen helyzet van.
2022. nov. 14. 19:32
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

3.


Nem gondolod, hogy ez az igazi énje, amit máskor csak elrejt a felszínes máz mögé...?

2022. nov. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Edricus te nem érted az emberi pszichológiát. Paranoiás vagy. Ne keltsd másokban is a torzitasodat az emberekről.


Ha ilyen, erősen ki kell kommunikálnod kérdező amikor nyugodt hogy teljesen felre ért mindent. És nem akarsz neki rosszat, nem lecseszed, de az igazság hogy óriási az egója amiből nem tud leadni. Apám is ilyen ember. Nem tud egy kicsi tiszteletet sem mutatni.

2022. nov. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

5.


Na, elég mókás, ahogy leszidsz az első bekezdésben, utána pedig te magad is "paranoiás" elméletet adsz elő "óriási az egója, mert apám is ilyen" - ez mitől volt különb...?

2022. nov. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az ilyen tipusú ember, hogyha neked van valami bajod, azonnal átfordítja önmagára, hogy neki is minden baja van. És így fókuszváltás történik és a te bajaid el vannak feledve, soha nem is lesz megbeszélve semmi. Csak mindig ő ő ő. Az ilyen nem változik.


A #4 hozzászólóval értek egyet.


Önmagában az durva, hogy szóba hozod a bajod, erre az sül ki belőle, hogy te azt várod, hogy csússzon, másszon. Az a normális, hogyha a párkapcsolatban felmerül, hogy valamelyik félnek valami baja van, akkor megoldást keresnek a felek, segítik egymást, együtt vészelik át a nehéz időket. Nem a pocskondiázást meg a piszkoskodás megy.

2022. nov. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Encinek igaza van. Exem pontosan ilyen volt. Mézes-mázos, kedves mindenkivel, bár volt véleménye, ha valami komoly téma került elő akkor meg támadott. Nem véletlenül az exem!
2022. nov. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Edricus elég. Nem értesz semmit egyáltalán. Valami nagyon szar kérdések alá írj mert azoknál talán érted miről van szó.
2022. nov. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

9.


Itt most éppen te vagy aki nem értesz semmit, és láthatóan rosszul is viseled.

2022. nov. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!