Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az én problémáim semmit nem jelentenek?

Figyelt kérdés

Nem először veszem már ezt észre.

Ha nekem valami fáj vagy rosszul esik amit ő okozott és szóvá teszem, azonnal robbanás, és hogy soha többé nem akar az adott dologról hallani. Aztán gúnyosan rámförmed, mert szerinte azt várom hogy megalázkodjon, csúszzon másszon, holott szó sincs ilyenről. Majd elkezd ő is vagdalózni, támadni, hogy bezzeg én ez vagy az. Csak annyit mondtam hogy ez a tette nekem most nem esett jól, mivel egész nap magamba vagyok zuhanva és kérdezte mi a bajom.

Már teljesen az van bennem hogy ha nem mondom az is baj, ha elmondom mégrosszabb. Nem értem...



#veszekedés #Vitahelyzet
2022. nov. 14. 19:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert semennyire sem szeret...
2022. nov. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mert önző és nyilván nem ismeri be ha hibázott vagy megbántott. Rádteszi, rögtön te meg ezer másik dologban leszel hibás. Ügyes. Csak így nem lehet élni mert ez nem kommunikáció és nem egyenrangú párkapcsolat.
2022. nov. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!