Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A segítség, ígéret párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A segítség, ígéret párkapcsolatban csak akkor jár, ha jóban vagytok, és/vagy szétteszed a lábad, ha veszekedtetek pedig nem?

Figyelt kérdés

Olyasmikre gondolok pl párod megígérte hogy 1 vagy 2 hét múlva segít pl költözésben, vagy kölcsönad, vagy elvisz valahova, vagy megtesz neked vmit, amire szükséged van és csak rá számíthatsz. És ezt tudja.


De közben összevesztek(nem szakítás, csak összeveszés, valamiben különbözés van és megy éppen a nemhivlaknemírok dolog.

De közben eljön az a nap amit megígért hogy segit.


Nem gusztustalan az egy párkapxsolatban, hogy visszaél a helyzettel és bosszúra használja esetleg hogy csakazértse segít?

Nem kellene egy szerető párkapcsolatban ilyenkor a másiknak magától jelentkeznie hogy megteszi ugyan mert megígérte, de ettől még nem vagyunk jóban, vagy bármi?


Csak fordítva, ha nekem egy szerettemnek ígértem segítséget és tudom hogy rá is szorul, akkor én nem játszmázok ilyenekkel.


Így meg teljesen olyan érzésem van, mintha azért kéne nyalnom meg jóban lenni vele, vagy szexelni vele, mert csak akkor segít a bajban ha "készséges" vagyok.

Kb mint az iparűző nők?


Normális ez egy párkapcsolatban?



#ígéret #jóban #rosszban meg nem
2022. nov. 19. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én biztosan segítettem volna, ha már megígértem és a páromnak szüksége van rá, még ha épp mosolyszünet is van.

Ha valami aljas dolgot tett volna velem, abban az esetben mondanám neki, hogy ne haragudj, de így ne is számíts rám.

30F

2022. nov. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát azt nem felejtem neki el soha, ha bajban magamra hagy, csak mert mosolyszünet van.
2022. nov. 19. 17:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem is foglalkoznék vele tovább.

Semmiféle mosolyszunet nem lenne, hanem szakítás, azt menjen amerre akar.

Ha valaki szeret annak nem kell könyörögni, hogy segítsen, megteszi magától is és mivel ti szünetet tartottok, nem létező nálatok a tisztelet és a szerelem így arra tudok gondolni, hogy el is búcsúztok egymástól előbb utóbb.

Akkor meg minek húzni az időt?

Szépen add rá a kabátot és menjen Isten hirevel :)

2022. nov. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!