Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem rá a barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a barátomat, hogy jobban ragaszkodjon hozzám?

Figyelt kérdés

Vannak olyan ismerőseim akiknek a kezét minimum 1 év alatt, de akár fél év alatt is megkérik, és ahogy látom nem mindet azért, mert terhesek, valakik nem azok. De én nem akarom magam a barátommal magamat teherbe ejtetni, mert akkor azt érezném, csak kényszerből venne el, és azt nem akarom. De csak úgy maga gondolatától, meg nem kéri meg a kezem, hiába vagyunk együtt több, mint éve.

Még nem élünk együtt, szeretnénk, de még ez nem jött össze.


2022. nov. 21. 20:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
És attól előbb el jön, hogyha ezen agyalsz non stop??
2022. nov. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Amint meglátok egy olyan posztot, ahol pl. az egyik ismerősömet eljegyezték 2 hónap múlva, akkor elkap egy fajta irigység, és nem értem, hogy az én barátom miért nem szeret, és ragaszkodik így hozzám. Bár nem mondom, hogy a barátomnak 2 hónap alatt elkellet volna jegyeznie, de nagy dolognak számít akik 2 hónap alatt ennyire megszeretik egymást, és a másikkal biztos együtt akarnak már lenni.
2022. nov. 21. 20:50
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

"Amint meglátok egy olyan posztot, ahol pl. az egyik ismerősömet eljegyezték 2 hónap múlva, akkor elkap egy fajta irigység, és nem értem, hogy az én barátom miért nem szeret, és ragaszkodik így hozzám."


Kérdező te ezeket az embereket személyesen is ismered? Ott vagy, részt veszel az ő kapcsolatukba? Tudod, hogy ők hogy élik a mindennapjaikat vagy csak a csilli villi kirakat szerint gondolod úgy, hogy ott minden tökéletes? 2 hónap múlva megtörténik az eljegyzés... bele lehet gondolni 2 hónap alatt kibe milyen kötődés alakul ki. Azért ez nem alap, hogy az emberek 2 hónap múlva jegyezgetik el egymást.

Még együtt se éltetek.


"Hogy vegyem rá a barátomat, hogy jobban ragaszkodjon hozzám?"

A ragaszkodást meg ezt az eljegyzés dolgot össze kötöd az agyadba. Holott honnan tudod, hogy akit 2 hónap alatt jegyeznek el, azok között milyen ragaszkodás van?

2022. nov. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek legtöbbször szét is mennek...ne legyél már naiv.
2022. nov. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ragaszkodik hozzád eléggé, sehogy ne akard rávenni, csak szakíts. De ha csak abból gondolod, mert még nem kért meg, az f.aszság. Hülye az, aki együttélés nélkül megkéri a párja kezét, az meg egyenesen nem normális, hogy 2 hónap után már eljegyzés van. Mi is egy éve vagyunk együtt és mi együtt is élünk, 20as éveink végén vagyunk, de nekem nem ez jár folyton a fejemben, hát basszus van még időnk, engem biztos meg fog kérni 1-2 év múlva. Én sem szeretem látni amúgy a korai eljegyzéseket, nekem is kicsit olyan, mintha az adott lány olyan tökéletes lenne, hogy azonnal le kell csapni rá, de valójában inkább a srácon múlik, általában le akarja foglalni, vagy hülye és a rózsaszín ködben nem lát. Egy időre szerintem gyere le a közösségi oldalakról, nem kell szembesülnöd mindennap ezzel.
2022. nov. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én nem értem miért akar a fele nők társasága rögtön eljegyzési gyűrűt. Komolyan.


Ennyire félsz, hogy elcsabul, vagy mi? Ne feledd a gyűrű, a papír, sőt a gyerek se fogja vissza jó pár pasit (és nőt).

Igaza van, 1 év után megha együtt is laknátok minek? Van rá idő, megértenélek 3-5 év múlva, de nagyon korai és ha sokat nyaffogsz csak azt éred el, hogy szépen leppattint...

2022. nov. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

10-es "már unom, hogy mindig mások boldogságát látom, az én időm pedig sose jön el."


Most van a te időd. Most is. A kapcsolatnak egy bizonyos fázisában vagytok, most ilyen. Ez nem a te időd? Nem vagy boldog? Mit gondolsz, az eljegyzés/esküvő után mások lesznek a hétköznapjaitok? Akkor rögtön eljön a te időd és örökre boldog leszel?

2022. nov. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha ez ilyen egyszerű volna, hogy eljegyzés/házasság= örök boldogság, hawaii dizsi, akkor válások sem lennének. Mivel egy illuzórikus világ jönne létre, ahol az eljegyzési gyűrű megszerzése a cél, ami az örök boldogságot szimbolizálja. Ilyen nincs. Az, hogy valakit eljegyeznek nem garancia semmire. Úgy, ahogy felkerül a gyűrű, le is kerülhet.
2022. nov. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

#18 ja meg még annyit, hogy:

Bármilyen meglepő, de pont, hogy te állsz a saját boldogságod útjába.

Azzal, hogy nem a "mostban" élsz, hanem egy elképzelt jövő felé áhítozol.

2022. nov. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!