Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így egy férfi? Mi ez az “egyenlõségmánia”?

Figyelt kérdés

Nem minden férfi és nem egy bizonyos férfi. Voltam pár kapcsolatban, ahol nem voltam kisajátítva vagy eltiltva, de volt egy “ha én nem, akkor te sem” mentalitàs. Nagyon tág fogalom, ezért megpróbálom szűkíteni:


- Barátommal eldöntöttük, hogy sportolunk és egészségesen étkezünk. Én kicsit komolyabban vettem, mint ő, ezért az lett a szabály, hogy egyidőben ehetünk, ugyanazt, ugyanakkora adagot. Ha csalónapot tartott, nekem is tartanom kellett. Sportolni is együtt kellett mennünk, ha valamelyikünk nem èrt rá, akkor a másik sem ment.

Másik ilyen eset a nyaralás/családi összejövetel volt. Ha “csajos” nyaralásra hívtak, de vele párhuzamosan nem volt pasis nyaralás, akkor nem lehetett menni ès fordítva. Ha egy családban volt ballagás, esküvõ, temetés, születésnap, csak párban lehetett menni.

Iskolában, tanulásban is ez volt. Például kb. egyforma idõt szánhattunk tanulásra, ha kettes lett belõle, akkor kettes, ha ötös, akkor ötös.


2022. nov. 22. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

"Barátommal eldöntöttük"

Tehát te is beleegyeztél.

Ha most nem felel meg a megállapodás, újra lehet tárgyalni.

2022. nov. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez mar a beteges kategoria.. korotok 16 ev?
2022. nov. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem, ha együtt döntöttétek el akkor mi a gond? Te is ugyanannyira vagy egyenlőségmániás. :D
2022. nov. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Egy komolyabb párkapcsolathoz (amiben nem csak úgy szórakozgattok amennyit jólesik, hanem fontos részei vagytok egymás életének) hozzá tartozik, hogy osztoztok egymás dolgaiban, örömökben-nehézségekben egyaránt. Ezért van, hogy a nagyobb családi eseményekre elkísér és melletted van a párod. Vagy ezért van, hogy például a legtöbben nem tudnak jó szívvel elmenni bulizni egy nagyot úgy, hogy közben a párjuk otthon fekszik betegen. Ugyanakkor van egy szint, ami felett egyre értelmetlenebbé válik a dolog. Már a csajos buli megtagadása is necces (habár bizonyos élethelyzetekben még úgy-ahogy érthető), na de ez, hogy ugyanannyit kell enni, tanulni, sportolni - na ez végképp feleslegesen bonyolítja az életet.
2022. nov. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Magyarul ő hozza a szabályokat te meg bólogatsz.
2022. nov. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

"egyidőben ehetünk, ugyanazt, ugyanakkora adagot"


Nálam ez az "agybaj" kategória lenne. Soha, senkivel nem mennék bele ilyenbe.

Egyébként férfi vagyok, és természetes számomra, hogy gyakorlatilag minden nő feleannyit eszik, mint én. Arról már ne is beszéljünk, hogy aránytalanul több húst eszem, mint egy nő, és általában véve is nehezebb ételeket.


Ha jól értem, párod erőlteti, és te is túlzásnak tartod ezeket. Nyugodtan mondd ezt meg neki. Én el se tudnék képzelni kapcsolatot egy olyan nővel, aki ezeket rám akarja erőltetni.

2022. nov. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég, ezeket még csak olvasni is borzasztó volt.
2022. nov. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "ketten a világ ellen" felfogás, miszerint kizárólag párhuzamos cselekvések mentén lehet létezni nevetséges, az étkezés része ráadásul egészségtelen is, hiszen alapból egy férfinek és egy nőnek eltérő mennyiségű táplálékra, mozgásra van szüksége, főleg ha eltérő alkatúak.
2022. nov. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez igen erősen beteges.
2022. nov. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Beteges, de nagyon.
2022. nov. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!