Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan léptetek ki a mérgező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan léptetek ki a mérgező kapcsolatotokból?

Figyelt kérdés
Mikor már csak megszokásból vagy vele, már unod a hülyeségeit ès nem tudod miért ragaszkodsz hozzá.
2022. nov. 22. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Ne haragudj, de ez nekem már nem megy"

Például.

2022. nov. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sehogy, ők szakítottak, és akkor játszhattam a mártírt. Ha én szakítok, kimutattam volna, hogy nekem van bajom.
2022. nov. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mégha egy bolond nárcisztikus zaklató esetén lenne kérdés. De ez?

Megszervezném mibol hol élek meg és nem bánto hanem kedves békés normális hangnembn közölném amit az első.

2022. nov. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem mérgező kapcsolat,amiről írsz.
2022. nov. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a mérgező kapcsolat definíciója, hanem a kiüresedett, érzelemnélküli, unalmas kapcsolaté. Ebből is jogod van kilépni, csakúgy mint bármilyen kapcsolatból. Odaállsz a párod elé és elmondod, hogy nem akarod ezt már vele, és megindoklod, hogy miért nem. Lehetőség szerint megalázás és indulat mentesen, hogy azért ő se sérüljön.
2022. nov. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!