Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megakarnak verni mittegyek?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nem jó kategória de nem tudtam, hogy hova tegyem.


Nem vagyok félős, de szerintem ilyenért nem kellene a balhé. 2009 szeptemberében jártam 1 csávóval kb 2hétig, ott hagytam mert erőszakos volt nagyon. Mi után szakitottunk, összejött egy cigány csajjal, még most is járnak. És folyton beszólogat, hogy k.rva, meg stb. Ez 1 éve megy már nem birom, megverni nem akarom, mert majd jönnek nagy csapatban. És már kezdek félni, hogy megver-e. Szerintetek, hogyha eddig nem vert meg ezután megfog? Nekem már fél éve van 1 barátom jól megvagyunk szeretem nagyon. Álmomba se kéne az ő barátja.


2010. szept. 29. 21:31
1 2
 1/11 Moszuke ***** válasza:

A cigányok ilyenek. törődj bele. tenni nem nagyon tudsz ellene. kerüld el ha tudod. megverni szerintem nem fog...

esetleg ha teszel ellene akkor család irtás és egyben hantolás hogy ne derüljön ki. mert a rendőrség bünteti sajnos

2010. szept. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2010. szept. 29. 21:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell ilyen szígánj shukár shávókkal járni.
2010. szept. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az én sulimba is sok a C tuipsú.. Nos ha azt látja rajtad h lexarod akkor nem törődik veled 1 dő után. Tegyél úgy mintha nemis vennéd észre h beszólt, beszélgess mással közbe, ne is figyelj rá. Nemfog megverni nyugi. Leht tudok segíteni...
2010. szept. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
tipusú*
2010. szept. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sem fog verekedni. Tudod, amelyik kutya ugat, az nem harap.A nővéremnek is volt "vitája" egy c.igánylánnyal, de ő bevert neki egyet. azóta nem szól...:D De mért nem kéred meg a volt pasidat hogy állítsa le? ne hagyd eldurvulni a helyzetet. Hajrá!
2010. szept. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
volt pasimnak köszönni sem köszönök.. nagyon rosszban vagyunk.
2010. szept. 29. 22:05
 8/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ha Te összejöttél egy cigánnyal, mert ugye a pali összejött egy cigánycsajjal, akkor csak cigány lehet.

Lehet, hogy elférne két nagy pofon, hogy észhez térj.

2010. szept. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elsősorban kerüld el az ilyen zűrös embereket,ha pedig nagy baj van,akkor szólhatnál barátaidnak,hogy álljanak melléd.De legjobb ha megtanulsz kiállni magadért,mert ebben a világban senki nem fog érted kiállni.
2010. szept. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem cigány a pasi....Már lelett rendezve, mostani barátom szolt a volt barátomnak h jó lenne ha állítana a csajon.
2010. okt. 1. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!