Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mittegyek ő 16 én 14 még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajdics kérdése:

Mittegyek ő 16 én 14 még nemvoltam pasival de ő kimondottan szeretné ha olyanokat csináljunk?

Figyelt kérdés
14éves vagyok a srác akivel járok 16 és már nemszűz ..töbszöris volt eggyüt már lánnyal (olyan szempontból hogy lefeküdtek) kedden megyek hozzá és kicsit bevagyok rezelve hogy mi lesz mert én még nemv voltam így eggyüt sráccal!
2011. febr. 12. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
gondolom felesleges azt mondanom, hogy nem kéne még ilyesmit tenned... nem késel le semmiről. és ha szeret és nem csak szexre kellesz neki, akkor várni fog rád.
2011. febr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Menj át, előre ne görcsölj semmin. Lehet,hogy cska egy kellemes délutánt akar veled...amiből bármi lehet:) Ha meg neadjisten erőszakoskodik, akkor először finoman, majd ha az nem segít,erélyesen világosítsd fel,hogy nem akarod. Ha meg igen, akkor bízd rá a dolgot:)
2011. febr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen NE akarj szexelni. Főleg nem egy másik gyerekkel! Mi lesz,ha teherbe esel? Várj még 2-3 évet,de 18 évesen sem késel le semmiről.
2011. febr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget ..:)
2011. febr. 13. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!