Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasiknak mennyire számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak mennyire számít a gyerek? Egy gyerekes fiatal anyuka mennyire nehezen találhat magának érdemes pasit, alakíthat ki párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

22 éves csinos nő,másfél éves gyerekkel

Nagyon gáz,vagy nem annyira befolyásoló tényező egy gyerek a választásban?


2010. szept. 29. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van akinél igen, van akinél nem...
2010. szept. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
Figyyelj: aki emiatt nem akarna veled ismerkedni, arról jobb is, hogy kiderül. Így sokkal jobban kiderül mindenkiről, hogy mennyire képes elfogadni téged és a gyermeket.
2010. szept. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

Szia!


Szerintem ha vki komolyan gondolja a kapcsit nem lehet befolyásoló a gyerek.Bár más fejébe nem látok bele így csak a saját véleményem írhatom le.Engem egyáltalán nem zavar.


19/F

2010. szept. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem lenne akadály, imádom a gyerekeket. Egyéb okokból, félig Én nevelem az unokaöcsémet születésétő fogva, tehát számomra nem kérdéses a dolog. Másrészt, akinek van gyereke annak erős a felelősség tudata, egy gyerek nagy feladat, de ugyanakkor gyönyörű is.


Viszont amit megjegyeznék, bár semmi jogom beleszólni.

Számodra ne legyen ilyen kérdés, hogy "gáz" egy gyerek, ezzel a kijelentéssel a gyereked sérted!

Úgyis azt a férfit fogod választani, aki elfogad úgy ahogy vagy.


21/F

2010. szept. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ezen ne parázz,nah itt érvényes ha szeretsz elfogadsz így is,igen ebben az esetben él ez a mondás.

Kérdező az én barátnőmnek is van gyereke,és sose zavart volna egyáltalán,ez nem lehet kérdés párválasztásban,nem kellene gondot jelentsen.Jól kijövök a gyerekkel.Egyáltalán nem gáz,ezen ne parázz.


23F

2010. szept. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sajnos egyre több és jelenleg is nagyon sok azoknak a nőknek a száma akik egyedül maradtak egy bébivel vagy kisgyerekkel.

Szerintem ha a 2 fél szereti egymást és együtt szeretnének élni , és a pasi elfogadja a lány gyermekét akkor ugyanolyan szép kapcsolat lehet és ugyanúgy szeretheti egymást a két fél mintha a lánynak nem lenne gyereke. Főleg ha vonzó és csinos is. Szóval ez nem egy kizáró ok arra hogy ne találj pasit.


Én jelenleg is ilyen kapcsolatban vagyok egy lánnyal immáron 7 hónapja, elhagyta a pasija a gyerek születése után 3 hónappal. És nagyon szeretem a lányt, és ő is engem és abban is biztos vagyok hogy nem azért mert apucit keresett. Tény hogy már előtte is jól ismertük egymást,amikor még nem volt gyermeke.

2010. szept. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 gratis30 ***** válasza:
Hát szerintem a gyerkőc miatt fogsz kapni hideget meleget egyaránt. De ez ne tántorítson el, mert akad olyan pasi aki elfogadja a gyereket is. Viszont arra figyelj oda, hogy a pasi érzései őszinték-e irántad és a gyerek iránt is. Vagy elfogad mindkettőtöket vagy mehet amerre lát.
2010. szept. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,többnyire megnyugtatóak voltak,és mind hasznomra válik!

Az egyik válaszadónak:A "gáz" kifejezést nem azért használtam mert nekem lenne gáz az hogy gyerekem van,pont ellenkezőleg,egyet értek veled,inkább azért fogalmaztam így hogy azok is értsék és mondják el a véleményüket akik ezt valóban gáznak érzik.Természetesen az olyan pasik akik úgy gondolkoznának,szóba sem jöhetnének párválasztáskor.

2010. szept. 30. 12:43
 9/11 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, de úgy gondolom, hogy elég sok férfinél (főleg aki válogathat a nők közül) hátrány lehet a plusz gyerek, mert egy ember, főleg egy férfi inkább a saját gyerekét szeretné eltartani, nem más pasi gyerekét akarja finanszírozni.

Tehát egyéjszakás kalandra és hasonló rövid kapcsolatra biztos találsz pasit, csak amikor az összeköltözésre / együttélésre / hosszú kapcsolatra kerülne a sor, lehet a férfiről kiderül, hogy azt nem is akarja, mert nem akar a nyakába plusz gyereket, nem akarja más pasi gyerekét eltartani, nevelgetni, és inkább keres egy még gyerektelen nőt, aki szül neki gyereket.

2010. okt. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

18:02.


Maradjunk az "elég sok férfi-nál" azért nem kell elrémiszteni senkit, léteznek még normális pasik is akik elfogadják a nőt a gyermekével együtt, igaz kevés de vannak ilyenek, és normálisak. Akik képesek felnevelni a nő gyermekét, képesek eltartani és ez nem okoz nekik gondot. És a nőt is nagyon szeretik , és a kapcsolatukat nem befolyásolja érzelmi téren egy gyerek. Jó nyilván nem a sajátjaként fogja nevelni de mindent meg tud neki adni amit egy apának kell.


Csak ilyen férfi nem terem minden bokorban...

2010. okt. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!