Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért mondta ezt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért mondta ezt? B tervnek tart? Vagy hogyan érthette?

Figyelt kérdés
Szóval van egy ismerősöm, egy baráti társaságba járunk. Flörtöltem vele, és elmondtam miket tennék vele, erre azt mondta “ kielégítő a szexuális életem, de azért köszönöm az ajánlatot, további szép estét” és elsétált. Mitől lenne kielégítő a szexuális élete? Vagy ez mi? Nem mondta azt, hogy nem fekszik le velem, és annyira azért nem különleges csaj szerintem, szóval mit gondoltok? Bejövök neki, csak nem akarja bevallani? Vagy miért viselkedik ilyen összezavaróan? 23F

2022. nov. 24. 19:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg prolinak tart. A leírtak alapján semmit nem akar tőled.
2022. nov. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem jössz be neki, ezért mondta. Ez a napnál is világosabb.
2022. nov. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Vissza vagy utasítva. Megjegyzem elég kultúráltan. Bár téged rosszabbul kellett volna, mert nem vetted az egyértelmű lapot.
2022. nov. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Ez egy udvarias, de egyértelmű visszautasítás. Nem tudom, mi nem érthető.
2022. nov. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ez a nagyon kíván téged csak félénk kategoria... Jah, mégse.
2022. nov. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Ezt hogy nem lehet nem érteni? :D

Lekoptatott b+ :D

2022. nov. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ebben mi a bonyolult?! Válaszolt,kielégítő a szexuális élete,nem kellesz neki.
2022. nov. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De mitől lenne kielégítő a szexuális élete? Nem azt mondta, hogy van pasim, csak hogy “kielégítő” ez nem árulkodó?
2022. nov. 24. 19:48
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem azt jelenti, hogy valaki kezelgeti, aki nem te vagy. És ez egyelőre így is marad.
2022. nov. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb annyit jelent, hogy rohadtul nem érdekled és, ha 100 pnája lenne se adna egyet se. Így világos, vagy menjek le még alpáribba, hogy átmenjen, amit ő szépen, kulturáltan a tudtodra hozott?

Ez egy akkora nem volt, hogy neon betűkkel a feje fölött is világíthatott volna.

2022. nov. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!