Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt?

Figyelt kérdés

A barátom, akármikor ideges lesz rám, mindig azt mondja, hogy pont azt tette vele az exe is es folyton azzal hasonlítgat, hogy az is így csinalt, úgy csinalt mint én.

Megkertem, hogy ezt fejezze be, en nem vagyok olyan mint mas, es kikértem a hasonlítgatast, de hiaba .

Kb havonta 2-3 szor előfordul.

Főleg, hogy úgy sejtem, hogy az exét csalta, tehát nem volt olyan ártatlan, ahogy előadja magát.

Nem tudom miert mind hasonlít ahhoz?

Hinném azt, ha nagyon szerelmes lett volna abba, hogy eszebe jut, de szerintem nem volt, az a nő őt sokat segítette es a vége fele lehet megcsalta a baratom, de a baratom vegig csalta.

Es nem tetszett neki annyira.

De úgy adja elő, hogy ő szent volt es a nő átverte, mert megcsalta.


2022. nov. 25. 06:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
És te egy ilyen emberrel vagy együtt. Kell ez neked?
2022. nov. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%

Szia.

Inkább engemet kellene választanod. Én biztos nem csalnálak meg.

Na áll a deal néni?

2022. nov. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Amíg nem rakod ki, a te véred fogja szívni. A múltját ismerve tudod milyen, semmit se változott, veled is így viselkedik.
2022. nov. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Mert együtt vagy vele. Ezt gyakori nélkül is simán megválaszolhattad volna magadnak, de inkább jobb rinyálni. Az majd megoldja.
2022. nov. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom ez a lelkisérült mentálisan instabil pasi volt a legjobb az összes közül. Szóval te választottad most ne legyen nyígás.
2022. nov. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudtad, hogy milyen fajta pasi mégis osszejottel vele... Készülj fel rá, hogy téged is meg fog csalni, ha már nem teszi.
2022. nov. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ti 20 on eveitek elejen nagyon tudtok kapcsolatban elni .. alapbol szornyu emberi ismeretekkel rendelkeztek mert non stop a netten irtok egymasnak, fogalmatok sincsen milyennek a valos emberi reakciok bizonyos helyzetekben .. igy mondjuk nehez is megfelelo ferfit talalni .. az hogy tetszik neked xy vagy valamivel imponal meg nem jelenti azt hogy fejest kell ugrani vele egy kapcsolatba meg az elso 3 napban szet tenni a labikokat.
2022. nov. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
50 eves a pasim en meg 42
2022. nov. 25. 22:00
 9/11 anonim ***** válasza:
8. Nyilvan . Az iras nem ezt tukrozni.
2022. nov. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9

Ennyi idős nő is vissza maradhat szellemi szint terén.

2022. nov. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!