Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent az, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogy valaki hatalmat akar a másik felett?

Figyelt kérdés

Mit jelent az, hogy valaki hatalmat akar a másik felett, uralkodni akar rajta? (pl. az Oroszlán csillagjegyűekre is ezt mondják folyton, de általában is kérdezem.)

Miért mondják ezt bizonyos emberekre?

Miben nyilvánul ez meg?


2010. szept. 29. 23:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Általában a nők szoktak uralkodni férfiakon.Biztos jele az hogy amíg nem érvényesül az igaza addig nem áll le.Hajlamosak szexmegvonásra,nem szólni az emberhez akár extrém hosszú ideig.Ha pedig harcolniuk kell hogy az igazuk érvényesüljön gyakran már nem is kell nekik amit el akartak érni,ahogy megkapják a következő dolgot keresik.Ha férfi az aki iránytani akar az meg általában olyasmi hogy nem engedi el a barátnőjét sehova,akár fizikai erőszakra is képesek gyakran.Egyik sem szerencsés eset.
2010. szept. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ja és ha nő irányít férfit akkor idővel általában dobja is az illetőt idővel,mondván hogy semmi akarata és papucs.
2010. szept. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem nyilvánul meg semmiben, a horoszkóp egy nagy marhaság.
2010. szept. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A horoszkóp tényleg marhaság de tény hogy vannak ilyen emberek,nem?
2010. szept. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Pl. nem engedi el bulizni, a barátaival találkozni, beleszól az öltözködésébe, viselkedésébe, gondolkodásába. Terrorizálja.
2010. szept. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Furkó, itt "bagolykodsz" és nem is írtál...:((
2010. szept. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
jézusom de én nem vagyok ilyen...:D a horoszkóp tényleg hülyeség? :D sokminden igaz rám, de ez már nem...
2010. szept. 29. 23:48
 8/12 anonim ***** válasza:
23:32 én írtam,nem kaptad meg?
2010. szept. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Furkó:Én is írtam...2x.
2010. szept. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Válaszoltam,mire elolvasod megőszülsz.Egy rendes lánynak ilyenkor nem ágyban a helye? :)
2010. szept. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!