Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert vagy a szerelmeddel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vagy a szerelmeddel, mindazok felett, hogy szereted? Mi mas az oka?

Figyelt kérdés
Tudod es erzed,hogy szerelmes vagy a parodba, de mi mas az oka hogy Ovele vagy?
2011. okt. 27. 09:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Az ember társas lény,igényli a partereket bizonyos dolgokban,és ugyebár azt senki sem szereti ha egyedül van és magányos...
2011. okt. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert hiányozna, ha nem lenne velem.
2011. okt. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A biztonsagerzet es nyugalom miatt.
2011. okt. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A kerdesem az,hogy MIERT hianyozna! Mi a kivalto oka a hianyanak?
2011. okt. 27. 09:55
 5/10 anonim ***** válasza:
A szerelemnél véleményem szerint sokkal fontosabb az, hogy hasonló legyen a világképünk, szinte, megbízható, nyugodt kapcsolat legyen kettnk között, és jól ellegyünk akár egymással kettesben, akár egymás mellett, külön elfoglaltsággal. Nálunk ez mind megvan, 6. éve vagyunk együtt, de rendszeresen vannak hajnalig tartó beszélgetések, amikor nem tudunk aludni, közös játékok, alkotunk is közösen, sokszor vitatkozunk, mert eltérés azért van - és kell is, és néha veszekszünk is, apróságokon :) De mindig jól érezzük magunkat egymás társaságában, akár elmegyünk valahová, akár csak tthon vagyunk. Ez a legfontosabb számunkra, mindig van elfoglaltság, sosem unatkozunk.
2011. okt. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt mondod,hogy hasonlitani kell az erdekeltsegi kornek/temaknak egymashoz ahhoz,hogy a kapcsolat jol tudjon dolgozni hoszutavon, es a szerelem nem eleg mert a szerelem mulando?
2011. okt. 27. 10:02
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem muszáj szerintem, a hasonló érrdeklődési kör. Sokkal fontosabb, hogy a jövőkép egyezzen.

Azért hiányozna, mert ő a másik felem, aki kiegészít. Nálunk alig van közös pont (zene, film, művészetek..stb terén) de tudjuk mit várhatunk egymástól, a jövőtől.

Ő aki visszarángat a földre, mert én 2méterrel felette járok. Hát ezért hiányozna.

A szerelem nem múlik el, van hogy erősebb, van hogy gyengébb. Mi is 6éve együtt-szerelemben.

2011. okt. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

09:57-es vagyok. Véleményem szerint a szerelem csak egyetlen múló pillanat, nem érezzük mindig, főleg nem évek után. De viszonylag sűrűn érezni kéne azért. Ha megyek a boltba, vagy ügyes-bajos dolgaimat intézem, nem vagyok épp szerelmes. Ha együtt nézünk egy filmet, valami új ötleten gondolkodunk, vagy romantikus hangulatban vagyunk, akkor sokszor igen. Van hová hevülni az érzelmeknek, tehát nem égünk mindig 1000 fokon :)

Egyetértek egyébként az előzővel. Nem közös téma, hanem közös elfoglaltság, hasonló világkép kell. Mindketten nagyon szeretünk olvasni, alkotni, festeni, rajzolni, zenét hallgatni, filozofálni - de mindketten más-más témákat szeretünk inkább. Párom imádja a sci-fit, Asimov, Arthur C. Clarke, Stephen King könyveket, én ezeket ki nem állhatom :) Szeretem a szépirodalmat, a fantasyt, és leginkább a történelmi regényt - ő ezeket nem szereti annyira. Ő inkább fantáziaképeket tud szépen rajzolni, én inkább portrékat, illetve festeni. Mivel ezekből bevétel is származik, ezért gyakran csináljuk. Én emellett szeretek írni, ő nem annyira, inkább beszélni szeret. Ételekben, filmekben, művészetekben - szinte mindenben különbözik az ízlésünk jórészt, de mindenhol vannak közös pontok is.


A legfontosabb az, hogy hasonló legyen két embernek a szociális mércéje, a világképe, a családról, ideális kapcsolatról kialakított képe, az elképzelések. Kisebb dolgokban lehet, sőt kell is különbözni, illetve tolerálni kell bizonyos fokig egymás hülyeségeit :)

2011. okt. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 napietus ***** válasza:

a szerelem egy éjszakához elég, egy házassághoz édes kevés. ahhoz kell még összeegyezttehető életvitel, közös célok, egymás barátainak, családjának elfogadása stb.


pl. én a férjemmel ha elveszíteném, nemcsak a szerelmemet veszíteném el, hanem a társamat, családom egy tagját, főnökömet és beosztottamat egyben :D

2011. okt. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
azért vagy vele mert biztonságban érzed magad mellette. ezt mindkét fél érezheti. egy férfinek is szüksége van biztonságra. ezt a biztonságot nem csak ugy értem hogy nem félsz mellette. ha a párod szeret, tisztel megbecsül, és tőled ugyanezt kapja, akkor nyilván ritka a veszekedés. nyugalom van, nem ugy mint egy hülye ember aki mellett folyton feszült a légkör.
2011. okt. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!