Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, szakítottatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szakítottatok már kifejezetten a rossz szex miatt? Ha igen, mi volt pontosan a probléma?

Figyelt kérdés

Nem olyan esetekre gondolok, mikor kihűlt a kapcsolat, és ezért túl kevés volt a szex (ha volt egyáltalán), hanem mikor mennyiségre elég volt, de valamiért nem volt jó.

Mi volt a gond?



2022. nov. 25. 20:08
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
87%
Már nem szerettem az illetőt és nem ment vele tovább. Elég volt belőle
2022. nov. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
91%

3x volt ilyen

1x túl kicsi volt és egyszerűen hiába próbálkoztam, nem ment, nem tudtam élvezni


A másodiknál is hasonló probléma volt. Túl vékony volt, illetve monoton volt , nem akart soha újítani.


Az utolsónál elmúlt az érzelem, a vágy, nem kívántam már.

2022. nov. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
93%

Olyanokkal történt velem, akikkel csak szex kapcsolat volt.


Az egyik egyszer büdös volt és onnantól soha többet, a másik annyira picike volt, nem tartott sokáig a vonzalom.

2022. nov. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
76%
3! Mekkora az "olyan picike"?
2022. nov. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

#2 #3

Én is kíváncsi vagyok, hogy mekkorák voltak számotokra a túl kicsi méretek? Ha tudjátok szám szerint a méretüket, megosztjátok velünk?

2022. nov. 25. 20:37
 6/33 anonim ***** válasza:
69%

12 körül volt

2es voltam

2022. nov. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
73%
6! Biztos? már csak azért kérdem, mert egy női hüvely van mondjuk 10-12 centi hosszú, és az átlag erektált pénisz hossz is valami 13 centi, tehát elvileg akkor neked a pasik kb. 40%-a kicsi lenne.
2022. nov. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
76%

Szex miatt nem.

Nekem az ember fontosabb,mint a szex, de ez csak en vagyok :)

Ha neki jo, akkor nekem is.

2022. nov. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
40%

7es

Igen biztos

Nem tervezem a világ összes pasijával lefekudni, de halistennek nagyrészt mindig olyanokhoz volt közöm akikkel élveztem a szexet.

Nekik 18-20 körül volt

A 12 nekem nem nyújtott semmit. Rosszat se, de jót se

2022. nov. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

#9

Egyébként akinek kicsi volt, elmondtad neki, hogy miért szakítasz vele? Elég kínos lehet az ilyen helyzet, mert ezen még változtatni sem lehet. Mit lehet ilyenkor mondani, hogy lehet ezt jól kezelni, mit mondtál neki?

2022. nov. 25. 21:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!