Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek normális?

Figyelt kérdés

Együtt élek pár hónapja a párommal, és a tesoja úgy döntött hogy a testvéreivel, össze dobva pénzt vesz az anyukájának karácsonyra egy használt kocsit, és közölte a párom velem, hogy ő 50ezret fog bele adni.

Nem kellett volna meg beszélnie velem, hogy mit szolok ehhez vagy mit gondolok erről vagy bármi ilyen? Ez így szokott menni más együtt éléseknél is?



2022. nov. 27. 11:09
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
86%

Az ő pénze, ha megteheti akkor teljesen oké.

Legalább szólt.

Teljesen oké szerintem

2022. nov. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
92%

Én sem látok itt semmit ami probléma lehetne.

Mi a megbeszélt nálatok ? Teljesen közös kassza ?

2022. nov. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk közös kasszán, de ettől még nem kéne a másikkal meg beszélni bármit hogy amugy ezek a kiadásaim vagy erre gyüjtök stb?
2022. nov. 27. 11:16
 4/40 A kérdező kommentje:
Csak annyi a bajom hogy így idegennek érzem magam az életében.
2022. nov. 27. 11:16
 5/40 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem látom hol a hiba.

Elmondta, hogy bele fog adni 50ezret.

Nem vagytok közös kasszán.


Ahogy nekem ez lejön te azt szeretted volna ha kikéri a véleményedet erről.

2022. nov. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Elmondta. Az ő pénze. Akkor kéne "idegennek" érezned magad, ha erről nem is szólt volna. Feleslegesen kerítesz ennek nagy feneket, jól csinálta szerintem is a dolgot.
2022. nov. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
15%
Ja, meg gondolom azt is beszélje meg veled ha prostizni menne a marinára 50 ezerért.
2022. nov. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

7-es válaszoló ezzel nem segítesz hanem csak bántasz, ha csak kötekedni jöttél ide hogy kiéld magad akkor menj el innen.


Nyílván az embernek nem esik jól, ha IDEGENNEK VAN KEZELVE MINT SEMMI KÖZÖM NEM LENNE AZ ÉLETÉHEZ.

2022. nov. 27. 11:24
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem látod jól a helyzetet kérdező.

Beszélj vele és mond el neki, hogy örültél volna ha ezt megbeszéli veled először.

Ha nem mondod el neki akkor hidd el, ő sem fogja érteni hogy mi is a baj pontosan.

2022. nov. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Sokszor beszéltem vele sok mindent hogy mikben bánt engem ... de mindenre vagy magyarázata már ott tartok hogy vagy be fekszem az ideg osztályra, hogy ott valahogy érzelmileg lelkileg helyre jöljek, vagy el kezdek vele én is idegenként bánni és nem érdekelni hogy ő vele úgy mi van teljesen.
2022. nov. 27. 11:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!